2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تموم‌ شده

چ میشود ک ادم بمرز سنگدلی میرسد !همان مرزی ک من دران سکونت دارم،،                                                                                               اولین کاربریم واسه ۹۷،پس بهم نگین تازه وارد چون شناخته شدم خودم خواستم تعلیق شم،این اکانتمم چندروز دست یکی از دوستام بود،چون اکانت خودش تعلیق شده بود چندروز طول کشید تامجدد بازش کنه،بااکانت من مشغول بود بعدش رفت سر اکانت خودش، اما حالا دست خودمه،پس اگه جایی پستام باهم همخونی نداشت ب بزرگیه خودتون ببخشید ،اینو برای کاراگاهای ارجمند سایت گفتم  بدلیل یکبار شناخته شدن از دادن اطلاعات شخصی معذورم  
2731

امروز ازشستن روبالشیها شروع کردم

بزرگترین دعاها دعابرای فرج مولا صاحب الزمان است گشایش شیعیان تنها درظهورایشان محقق میشوداللهم عجل لولیک الفرج خداوندا مرگ من وفرزندانم راتنها درشهادت قراربده آمیییین۰لایک ودرخاست دوستی ممنوع باتچکر.

من کابینتارو ریختم بیرون نمی کردم چند تا وسیله هم پیدا کردم😂امروزم جارو و گردگیری کردم، طی کشیدم، تار عنکبوتارو هم با جارو تمیز کردم، فقط ملافه ها میمونه 

خدا جونم به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩🙏

من دونه دونه میکنم 

۳تا پتو شستم ،انباری رو مرتب کردم ،کمدهای اتاق خودمون و اتاق دخترم مرتب شده کهنه ها و کوچیک شده ها دورانداخته شد ،بهاری ها رو دراوردم 

کابینت های بالایی آشپزخونه تمیز شده 

انروز پایینیا رو میکنم

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
درحال خانه تکانیماتاق دخترمو دارم مرتب میکتم اومد همرو پخش کرد 😅😅🤣😂

وای من کلی اسباب بازی دخترمو دور ازچشمش چپوندم تو کیسه زباله اتداختم بیرون

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

منم از اشپزخونه شروع کرده بودم سه تا کابینت و کلا ریختم بیرون شستم دوباره چیدم کابنت چهارم بودم که بستنی خوری و داشتم میشستم یهو شکست انگشتمو پاره کرد الان خوب شده ولی حس من پریده🤪دیگه حال ندارم بقیه شو انجام بدم😬

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...