موضوع بحث

اسهال و استفراغ در بارداری. تو رو خدا کمکم کنین

موضوع بحث: اسهال و استفراغ در بارداری. تو رو خدا کمکم کنین
هفته ی سی و پنج بارداری ام
از موقع اذان صبح اسهال و استفراغم شروع شده . تا الان گلاب به روتون سه بار بالا آوردم ولی اسهالم بهتره
خیلی هم بی حال شدم
دلم هم درد می کنه
چه راه حلی واسه درمانش دارین؟
بهترین کار اینه که به دکترت زنگ بزنی ... اینجا کع عزیزم بچه ها دکتر نیستن ... اسهال اگه از یک بار بیشتر باشه تو بارداری خوب نیست ... زنگ بزن به دکترت بگو
چای زنجبیل و میخک بخور البته با نبات
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
سلام. بهتره بری دکتر ولی اگه تب نداری یه عفونت ویروسی خفیفه و اگه میتونی چیزی بخوری دوغ هم واسه اسهالت خوبه هم مایعات بدنتو تامین میکنه. اگه نمیتونی بخوری حتما برو دکتر که سرم بگیری چون کم آبی خطرناکه.
be tedade dafeate eshalet bastegi dare badesham ag eshale az nazare boo va rang ham motefavet bashe bayad hatman beri doktor shayad masmoom shodi albate ag masmoom shodi tabam bayad yekhorde dashte bashi vali migi bihali khatarnake
ag eshalet ye bar bood hichi nist halat tahavoet mitune az inke shayad ye ghazai behet nasakhte ya medat sangin shode bood bashe
یک بار شل کار کردن شکم اسهال نیست
بهتره معدت رو با چای زنجبیل و میخک شسته شو بدی
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
ag fek mikoni viruse tondi hast behtare beri doktor k khodai nakrde ru nini tasiri nazare vali ag viruse khafifi hast ba ab khordane ziad az beyn mire
ببین من یه عرقی خریدم. اسمش عرق بادرنجبویه ست. از عطاری بگیر بخور. روش نوشته مخصوص استفراغهای دوران بارداری
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
نه برای چی خطر داشته باشه
چای زنجبیل رو حتی میتونی به بچه 6 ماه هم بدی
یک تکه زنجبیل رو داخل یک لیتر اب بنداز با 10 تا دونه میخک نکوبیده بجوشون بمدت 5 دقیقه
رنگ جای میگیره بریز داخل فلاکس و کمی نبات داخلش بنداز و سرد بخورش
khehesh mishe chizaye giahi nakhor chun bardari momkene behet nasaze ya baes beshe hata darde zayeman begiri be khatere hamin fahat ab ab ab tu khune ye botrie ab begir dastet hame ja ba khodet bebaresh a tamoom she dobare yeki dg ta hey beri dastshuio medat shostoshu she
عشق
من هم تقریبا یک تجربه کوچکی دازم
خودم در زمان بارداری همین مشکل رو داشتم
که تو بیمارستان این چای رو بهم دادن البته نه بصورت تازه بلکه پودری
من ایران زندگی نمیکنم و عقیده زیاد به علم بو علی سینا دارم و
هم خودم و هم بچه هام پیش دکترایی میریم که کمتر از داروهای شیمیایی استفاده میکننن

این نظر شخصی من هستش
ارسال پاسخ و نظر شما