2733
2739
عنوان

خدای مهربونم دلتنگتم...

246 بازدید | 11 پست
خدای مهربونم، دلتنگتم... دلم تو را می خواهد، آغوشت را!!! من همیشه در آغوش تو ام، اما گاهی فهمم کور است، درکش را بده، اینکه بتوانم حس کنم که هر آن مرا بغل کرده ای.... خدایا کمکم کن که این و آن زندگی مرا بازی ندهد، مرا نیازارد، مرا غمگین نکند، مرا دلگیر نکند، کاری نکند که بر آن اشک بریزم!!! خدایا به من آرامش بده، آرامشی که بی پایان است، آرامشی قلبی و درونی که حرف دیگران آتش بر قلبم نباشد، گلستان شود در دلم!!! خدایا مرا از بند حسادت برهان و از شر حسودان دور گردان، خدایا کاری کن که هرچه میکنم، هرچه میگویم، برای رضای تو باشد نه برای خوشایند خلق!! خدایا تنها پناهم تویی، تو آگاهی به آنچه در دلم میگذرد، آنچه توان بیانش را ندارم، پس چه همدم و محرم اسرار دلی بهتر از تو... خدایا.... خدایا..... خدایا..... آری گفتم تو آگاهی به آنچه در دلم میگذرد، آنچه توان بیانش را ندارم،پس سکوت میکنم، دیگر هیچ نمیگویم... "دلنوشته های دیشبم" دوستان التماس دعا
خدایا کمکم کن که این و آن زندگی مرا بازی ندهد، مرا نیازارد، مرا غمگین نکند، مرا دلگیر نکند، کاری نکند که بر آن اشک بریزم!!! خدایا به من آرامش بده، آرامشی که بی پایان است، آرامشی قلبی و درونی که حرف دیگران آتش بر قلبم نباشد، گلستان شود در دلم!!!
تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
دیشب خیلی دلم گرفته بود، عادت به اینجور نوشتن ندارم، ولی عادت دارم تو رختخواب موقع خواب با خدا حرف میزنم اما نوشتم و آروم شدم، خیلی آروم شدم. دوستان برام دعا کنید، ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم دو تا مشکل بزرگ دارم سانای جان که قطعا خود خدا میتونه رفعش کنه....برات دعا میکنم عزیزم... مرسی ارام جون واسه این حرفای قشنگ.... منم دقیقا وقتی حالم خیلی بده میگم خدایا بغلم کن....
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
2740
مث یه بچه گرسنه که اغوش مادرشو میخواد هرچند که مادرم حواسش هست....تازه خدا کجا مادر کجاااا
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)