2733
2734
عنوان

خط کمرنگ بیبی چک!!!!

51360 بازدید | 45 پست
سلام خانما من یه ساعت پیش بیبی چک گذاشتم جواب نداد بیخیال شدم.الان دیدم یه خط خیییییییییللللییییییی کمرنگ مثل سایه افتاده یعنی مثل خط بالایی قرمز نیست.یعنی میتونه جواب مثبت باشه؟؟؟؟ راستی من 28 بهمن لاپاراسکوپی کردم هنوز پریود نشدم.خیلی سردرگمم کمکم کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم معمولا میگن تا ١٠ دقیقه بعدش درسته اما من امیدوارم واسه تو+ باشه حالا فردا صبح بیدار شدی اولین... صبحگاهی رو چک کن اون حتما درست نشون میده
[خدایا شکر همه نعمتات]
2738
سلام عزیزم من هم زمانی که بی بی چک استفاده کردم یک خط محو و کم رنگ بود که حس کردم به خاطر نگاه کردن به خط پر رنگ خطای دید پیدا کردم و دارم این خط کم رنگ و می بینم .بی بی چک دوم هم گذاشتم همین طور کم رنگ بود رفتم ازمایش خون دادم مثبت بود.میگن وقتی بتا هنوز زیا د بالا نیست یعنی تازه باردار شدی این خط کم رنگتره هرچی سن بارداریت بالاتر باشه این خط واضح تر نمایان میشه.
به این تستها دیگه اعتباری نیست دو روز قبل من صبح تست کردم بعد یک ساعت دو تا افتاده بود وای مردم وزنده شدم صدای قلبمومیشنیدم به لرزه افتاده بودم اون روز ٤ بار تست کردم منفی شد فردا صبح دوباره بازم منفی خدا رو شکر من دو تا دارم به هیچ وجه دیگه نمیخوام با اینکه قرص میخورم ولی بازم تست میکنم
ارکان و رونیکا عشقهای من ❤️💚💜💙💛
پینار صبح که ادرار غلیظ هست دوباره بذار و بعد از یه ربع ببین که خط افتاده یا نه. بعد از اون زمان جواب کاذبه مگه رو بسته بندیشو نمیخونی؟ بعد از یه ساعت که کاملا اشتباهه.................... نگران نباش و فردا دوباره تکرار کن