2726
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973694 بازدید | 14929 پست
سلام مامانای گل و خوبم من تازه عضو سایت شدم.البته قبلش واقعا از خواندن مطالب مفید شما استفاده بردم.حاصلشم این بود که با تمام وسواس زیادی که دارم پس از کلی جستجو تصمیم گرفتم دکتر شادانلو را انتخاب کنم.5شنبه اولین ویزیتم است.فکر می کنم در هفته 6 بارداری هستم.من 38 سالمه و اولین زایمانم است.خدا رو شکر تا به حال که مشکلی نداشتم دعا کنید بتونم تمام این مدت را با آرامش و سلامت طی کنم. خوشحالم که این سایت و شما دوستای گل را پیدا کردم. :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مامان جونمی عزیز ، من الان کم کم دیگه باید از محل کارم به طرف منزل حرکت کنم. سوالت را مطرح کن فردا صبح میام و حتما جواب میدم گلم. کلا 8 صبح تا 4.5 د رمحل کارم on line هستم. روز خوبی داشته باشی عزیزم. خدا نگهدار همه مامانهای خوب و مهربون این سایت... ;)
سلاممممممممم به دوستای جدید و قدیمی....خوبید؟؟

نانی جون خوش اومدی ...اگر پستای این تاپیکو خونده باشی دیگه همه چیز برات مشخصه که دکتر شادانلو واقعا عالیه خانومی ...فکر کنم نیازی نیست دیگه تعریف کنم ..امیدوارم بارداری خوبی داشته باشی...

مامان جونمی جون بیمارستان تهران کلینیک خصوصیه ..دکتر شادانلو هم کازش حرف نداره ..شک نکن ...من در مورد دکتر اقصی اطلاعی ندارم ...چرا میخوای عوض کنی؟؟؟ هفته ی چندی؟

عسل بانو جون من سرگذشت شما رو خونده بودم توی تاپیک مامانای اردیبهشتی.. خیلی ناراحت شدم ...امیدوارم که یه نی نی سالم خدا بهت بده ..خوشحالم که روحیتو بدست آوردی.. حتما پیش دکتر شادانلو برو خیلی دکتر خوبیه ...اگرم جریان نی نی قبلی رو بهش بگی احتمالا خودش کلیه آزمایشات و اقدامات لازمو انجام میده که دیگه خدای نکرده مشکلی پیش نیاد ...تهران کلینیک درسته یه مقدار گرونه ..ولی دکتر شادانلو به سزاریناش معروفه!!منم اوایل میگفتم گرونه برم یه جای دیگه ..ولی بعد گفتم مگه چند بار میخوام زایمان کنم ؟!! بزار خیالم راحت باشه ...حالا هر جور خودت مایلی خانومی.... موفق باشی..

کوچولوی مامانی جونم حالت چطوره ؟ نینی گلی خوبه؟؟تازه اول حرکتاشه!! بعدا ببین چنان لگدایی بهت بزنه که حال کنی!!! من که دیگه دادم در میاد از لگدای سامی!!

هلیا جون خوبی شما؟؟ وای منم نگران شدم آخه کسی به ما نگفته بود در مورد اکوی قلب!! فقط آزمایشای ژنتیکو انجام دادیم ....یعنی اینقدر این بیماری زیاد شده؟؟؟ خدا همه نینیا رو سالم بدنیا بیاره خیلی سخته ....

سلام به همگی دوستان

مروارید جان امیدوارم عروسی به شما و خانواده محترم خوش بگذره.
ونوس جان چه خوب که داری میری مسافرت خارج کشور.امیدوارم حسابی بهت خوش بگذره.
مامان جونمی خانم دکتر شادانلو در بیمارستان تهران کلینیک که خصوصی است هستند.در ضمن دکتر اقصی را من نمی شناسم ولی از خانم دکتر شادانلو من که راضی بودم و چند ماهی که پیش ایشون میرم.
نانی جون به شما هم خوشامد میگم امیدوارم این دوران را به سلامت و راحتی بگذرونی.
سلام دوستان من تازه مریض خانوم دکتر شدم و ماه 3 هستم

تا حالا 1 بار رفتم پیشش میخواستم بدونم زایمان هاش خوبه و آیا کسی پیشش زایمان طبیعی هم کرده ؟

در ضمن هزینه بیمارستان و عمل کلا چقدر میشه ؟ آیا بیمه تامین اجتماعی قبول میکنه ؟

ترو خدا جوابمو بدین مرسی...................................................
آزی جون سلام ..طبیعیاشم خوبن!!! نمیدونم هزینه طبیعی چنده ..باید از حسابداری بیمارستان بپرسی....سزارینش ولی فعلا 500/3 هست....بیمه تامین اجتماعیم قبول نمیکنه ...ولی کلی لز بیمه های خصوصی رو میپذیره که منم هیچ کدومو ندارم!! توی سایت بیمارستان اگه بری همه رو نوشته ..
سلام بچه ها هلیای عزیزم اون جور که دکتر پسرم گفت بیماری قلبی هم ممکن ارثی باشه هم اینکه ممکن شانسی پیش بیاد در مورد من شانسی پیش اومد همون جور که گفتی دکترها اگه مساله خاص تو خانواده زوجین نباشه ازمایشات خاص رو لحاظ نمیکنن مال منم چون اصلا مشکل نداشتم فقط سونو های معمولی رو مینوشت حتی گفت 3 بعدی هم لازم نیست ولی دیدی که اینجور شد من اینو میگم چون چشمم ترسیده به خاطر همین به همه مامانا توصیه میکنم چون من تو اون بیمارستان چیزهایی دیدم که شما ندیدین مادری با داشتن 2 فرزند سالم و بدون داشتن مشکل ارثی بچه سومش مشکل قلبی حاد داشت که متاسفانه فوت کرد اگه یک سر به بیمارستان شهید رجایی بزنی قسمت نوزادان همه چی دستگیرت میشه من هر مامانی رو که حامله است میبینم حتما ازش میخوام که اکو بگیره چون تو بیشتر موارد شانسی پیش بیاد و بدا به حال کسی که شانس بد در خونشو بزنه پس کوتاهی نکنید دکتر پسرم میگفت این چند سال اخیر مشکل قلبی در نوزادان 10 برابر شده از من گفتن بود مرسی بای
سلام به همه مامانهای خوب مرجی عزیز از لطفت ممنونم،امیدوارم این روزهای باقیمانده را هم با آرامش و بی خطر طی کنی و مژده تولد نی نی قشنگتو به ما بدی.بله من فکر میکنم دکتر شادانلو باید خوب و قابل اعتماد باشن. البته من ترجیح میدادم در بیمارستان لاله یا دی زایمان کنم اما گویا ایشان فقط در تهران کلینیک فعالیت دارن. شیلا جان از لطف شما هم ممنونم، امیدوارم شما و مرجی جان که در روزهای آخر این سفر بلند و خاطره انگیز هستید،به زودی وارد مرحله دیگه که همان نی نی داری هست بشید و برای ما تازه راه افتاده ها هم دعا کنید که بتونیم تحمل کنیم. راستی اگر تصمیم بگیرم در دی یا لاله وضع حمل کنم ، کسی میتونه دکتری به خوبی شادانلو را به من معرفی کنه؟ خوب و خوش باشید...
سلام
ممنون از همتون
مرجی جان هنوز هفته ای نشدم
منظورم اینه که حامله نیستم ولی میخوام باشم اما نمیدونم چرا نمیشه
پیش دکتر دبیر اشرافی لاپاروسکوپی شدم
اما هم این که خیلی خیلی پولکی هستش و هم اینکه مرده
به خاطر پول دوست بودن هم شدیدا منفی باف هست و آدم رو بکللللللللللللللللللللی ناامید میکنه
من شهریور پارسال لاپارو... شدم پیشش و ازم 400/1 گرفت و بهم گفته بود که احتمال 60 تا 70 درصد جواب میده و حامله میشم بعدش(ببخشید یادم رفت من یه تخمدانم رو به خاطر کیست از دست دادم و اونیکی هم به خاطر داشتن کیست درموئید لاپاروسکوپی شدم و هم به خاطر رحمم چون دکتر با دیدن عکس رنگی گفت رحمت عین کاسه شده که اگه حامله بشی حتما سقط میشه)
بعدش تا شش ماه بهم وقت داده بود نه دارویی نه چیزی
توی این شش ماه هم خودم سونو رفتم اصلا تخمک نداشتم که بخوام حامله بشم
البته این نظر خودمه
قبلا بهم گفته بود بعد شش ماه هم چند دوره داروی محرک میدم چون سنم کمه و جای نگرانی و عجله نیست
اما بعد شش ماه عید رفتیم مستقیم رفت سر آی وی اف و گفت شما با یه تخمدان نمیتونی حامله شی و سه و خورده ای بده برات آی وی اف کنم و از این حرفها
فکرش رو بکن
اونقدر ناامید شدم از دنیا که نگو
پاهام دیگه راه نمی اومدن شوهرم داشت منو کشون کشون میاورد خونه
اومدم اونقدر گریه کردم که نگو
فرداش رفتیم پیش دکتر قبلیم که دبیر اشرافی رو بهم معرفی کرده بود بهش گفتیم میگه آی وی اف با احتمال 35 درصد گفت
اونم بهمون گفت
بهتون امیدواری داده یک
دوما هم به خاطر پولش 35 گفته بین دکترها آی وی اف احتمال موفقیتش 13 درصده درهر شرایطی و با هر دکتری
خلاصه اینکه از دبیر فراریم به خاطر ناامید کردنش (اما اینم بگم انصافا دکتر عالیی هستش)
دکتر قبلیم هم هروقت میری پیشش یه گونی قرص میده میگه برو بخور

میخوام یه دکتر عالی پیدا کنم که
هم کارش خوب باشه
هم شرایط منو بفهمه
وهم منو تبدیل نکنه به کارخونه قرص خوری

دیگه دلم نمیخواد دکتر عوض کنم
حالا موندم بین اقصی و شادانلو کدوم رو برم
دلم میخواد پیش شادانلو برم چون هم شما تعریفش میکنید و هم مثل خودمون یه زنه و پیش اون میشه راحت تر حرف زد
اما شک دارم بین ایندو

کمکم کنید

شرمنده سر درد دلم باز شد سرتونو درد آوردم
مامان جونمی عزیزم از اینکه اینهمه اذیت شدی خیلی ناراحت شدم امیدوارم دو دکتری که گفنتی بتونن مشکلت رو حل کنند من اگر جای تو بودم هر دو را امتحان می کردم و به هر کدام که اعتماد بیشتری پیدا می کردم ادامه می دادم.راستی سوالت از من چی بود عزیزم؟
2706