2737
2734
میخواستم ببینم الان زود نیست؟؟؟ بعدشم برای این آقا کوچولو باید چجوری شروع کنم؟؟؟ روی لگنش جیش نمیکنه آخه :(

من در مورد فرش و... هم هیییییییییچ حساسیتی ندارم، فقط میخوام اگه شروع کردم تا تهش برم و موفقیت آمیز تموم بشه این پروژه!!

راستی من اینجا در مورد شورت لاستیکی (نیمدونم اسمش همینه یا نه) خوندم، میشه بگین از کجا باید خرید؟؟ چ شکلیه؟؟ جیش ازش رد نمیشه؟؟؟ بنی هاشم و چندتا داروخونه رو گشتم، نداشتن، تازه بعضیام با تعجب می پرسیدن چی هست!!! اسمش چیه؟؟؟

خیلی مرسی :)
شورت لاستیکی
هههههه
حد اقل مال 20 سال پیشه
شورت لاستیکی رو برای بچه های که کهنه میکردن استفاده میکردن

برای گرفتن از پمپرز
سخت بهش نگیر نمیدونم خونتون توالت فرنگی داری یا نه
من با لگن نتونستم
ولی توالت فرنگی چون مثل صندلی خیلی راحت پسرم کنار امد
و روزی حد اقل 10 بار خودش پیشنهاد میداد
و با هم میرفتیم و شعر براش میخوندم
و تا اثباب بازی هم می بردم
2 هفته بعد کاملا خشک بود
شب رو ولی 2 ماهی طول کشید
البته پوشک شرتی میکردم
تا اینکه یک شب تب کردو گفت نمیخوام
اونم خودش در اورد
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها این کارا رو نکنید. بذارید بچه خودش آماده بسه. گناه داره طفلکی. زودتر از سه سالگی هیچ حرفی از پوشک گرفتن نزنید مگر اینکه بعد از 2 سالگی خود بچه کاملا آماده شده باشه و جیششو بگه. اون وقت تازه یواش یواش محل دستشویی رو یادش بدید و خیلی آروم آروم یاد بگیره از پوشکش استفاده نکنه. زود از پوشک گرفتن برای بعدنش خوب نیست، یه جا خونده بودم که احتمال ابتلا به شب ادراری رو زیاد می کنه به + خیلی اختلالات دیگه در دستشویی کردنش
2731
مرسی حنا جون. با روانپزشک مشورت کردم و موردی از اون لحاظ نداره، اما اینکه از پوشک زده شده باشه رو شک دارم!!!! :دی

صبوری می کنیــــــــــــــم...

از همه ممنون که نظر دادین :)
دختر من 2 سالشه. الان دو سه روزه نمی ذاره پوشکش کنم. خودش میگه می برمش روی توالت فرنگی البته در مخصوص کودک گذاشتم روش. ولی شبها پوشکش می کنم هنوز.
امیدوارم پروژه منم به خوشی تموم شه.
2738