2752
2734

التماس اینکه خیانت نکن 

التماس اینکه وقتی وفادارنیستی بیاجداشیم 😭دارم ذره ذره آب میشم😔

بدون اون میمیرم بااونم دیگه نمیتونم ادامه بدم 

خواهشاراهنمایی کنیدچطورقوی ومستقل باشم 

اینقدروابسته نباشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وابستگی مثل اعتیاد میمونه به ته خط که میرسی یهو میبری و راحت میشی شایدم هیچوقت ازش دست نکشی

اولش عشق بود 

بعدش که خیانتش روشدفقط شدوابستگی بدون اعتماد وشکی که دست ازآدم برنمیداره ومثل خوره افتاده به جونم

2731
به این میگن شخصیت وابسته، منم تقریبا این طورم، درک میکنم، سخته...باید بهتره با روانپزشک مشاوره داشته ...

چندین باررفتم درست نشدشوهرم به زنی که باهاش بهم خیانت کردتعریف کرد زنم میره پیش دکتر اونم همش پشت تلفن بهم میگفت توروانی هستی😔یعنی دوتایی افسرده م کردن وقتی رفتم ازدستشون دکتر گفتن توروانی هم هستی

شوهرتون یه بار خیانت کرده و شما هنوز بهش شک داری ؟ یا داره هنوز خیانت میکنه 

چندین بارخیانت کرد هرباربخشیدم بازم تکرارکرد الانم دیگه تکرارنکرده ولی  بی اعتمادشدم ازش فقط وفاداری میخوام😔

چه جوری متوجه خیانتاش میشی شاید شک الکی بهش داری !

توتلگرام و واتساپ تمام چت هاش ودیدم صداش بازنه ازگوشیش ضبط شده دارم که زنه راهنماییش میکنه برواین بلاهاروسرزنت بیار 

خدایی بودصداش ضبط شد چون تماس وقطع نکرده بود ‌

چندین بارخیانت کرد هرباربخشیدم بازم تکرارکرد الانم دیگه تکرارنکرده ولی  بی اعتمادشدم ازش فقط وف ...

خیلی شرایط سختیه ،سعی کن تا دوباره چیزی ندیدی به روش نیاری ،طوری رفتار کن که فکر کنه دوباره بهش اعتماد کردی 

کاش حرفی واسه گفتن و اروم شدنت داشتم از تمام مردا متنفرم از همه چی خسته ام خیانت هرچی ام انجام بده بلاخره تموم میشه ولی توهین اگه یاد بگیره دیگه درست بشو نیست خودمم وابسته ادمی هستم که از انسانیت فقط ظاهرش رو داره