2733
2739
عنوان

لطفا یه لحظه تشریف بیارین

521 بازدید | 19 پست
درست 1 ماه قبل از عید توی بحبحه خرید لباس و وسایل برای سال جدید چند تا از دوستانم توی همین سایت یه سایت آن لاین مانتو و لباس و کیف ایرانی معرفی کرده بودن و چون من و شوشو و مامان شوشو خیلی طرحاشو دوست داشتیم . در تاریخ 1 اسفند چند تا مانتو و شال و تیشرت سفارش دادیم و به خیال اینکه خوب خریدمون خیر سرمون اینترنتیه و مثلا سرعت ارسال هم قاعدتا باید زیاد باشه هفته ای یک بار به آقای رنجبر رییس سایت parshe.com زنگ میزدیم . سرتونو درد نیارم بعد از 1 ماه دقیقا روز 29 اسفند رفتم اداره پست و گفتم این جعبه سفارشی ما دستمون نرسیده . بعد از کلی گشتن مامور ستاد نوروزی پست یه پاکت زوار در رفته A3 حباب دار پیدا کردیم که توش 3 تا مانتو و 2 تا شال و 2 تا تاپ و یه پیراهن مردونه چپونده بودن . ما برای این بسته 18 هزار تومن هزینه اینترنتی داده بودیم . ولی روی بسته زده بودن 3900 تومن . سایزم 38 هست و تو سفارش هم 38 زده بودم ولی مانتو رو گذاشتم رو مانتوی 36 قبل از بچه دار شدنم اندازه بود. یعنی مانتوی سایز 36 واسه ام فرستاده بود و سایز شوشو 5 هست ولی بلوزه 3 بود . به جای تیشرتام برداشته بودن 2 تا تاپ آشغال گذاشته بودن . زنگ زدم بهشون مردک میگه نه اشتباه از خودتونه و باید تو توضیحات می نوشتین که تیشرت می خواهین نه تاپ . هزینه پستی رو هم گفت قرارداد ما با پست اینه که محصولات بر اساس وزنشون بهشون هزینه پستی می خوره (یعنی نتونست واسه ام یگه پس سر 18 هزارتومن که فقط 3900 تومنشو پست ازشون گرفته چی اومده و چرا این همه مانتو و لباسو تو پاکت به این کوچیکی چپوندن؟ و چرا سایزاشونو اینقدر کوچیک میزنن؟) و واسه سایز هم یه پوز خندی زد یعنی ایراذ از ما نیست .از خودتونه
واقعا شما اسم این جریان رو چی می زارین ؟به نظر من که به این کار می گن کلاهبرداری تو روز روشن............................
عزیزم خرید اینترنتی فقط باید از جای مطمئن باشه که قبلا کسی تجربه داشته

شما همینجوری میری خرید میکنی فروشنده سرت رو کلاه میزاره این که دیگه اینترنتی هر کاری دلش بخواد میکنه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
سایتش بالا نمیاد ؟
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
ما اصلا این سایت رو نمیشناختیم(آدرسش رو میذارم) زنگ زده بود 18 بسته پوشک مای بیبی براتون آوردم!!!!!!!!! گفتیم حتما همسایه بالاست گفت مگه شما ........ نیستید برای شما اومده و منم حیران یه عالمه پول دادم.
2706