2733
2734

من میوم رحمی اینترامورال دارم وهمین الان رفتم گیش دکتر علامه اصفهان نمونه برداری کرد ومن خیلی نگرانم کسی تجربه ای داره من رااز نگ انی نجات بده چون جواب نمونه 10 روز دیگست 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ان شاءالله که چیزی نیست 

فکر کنم نمونه برداری میکنن ببینن دقیق چیه !

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      
2731

من اردیبهشت سونودارم نوشته بود میوم داخل رحم ولی دکتر گفت چیزی نیس نمیدونم دیگه 

من تنبلی تخمدان دارم

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداریم نیست🥺بچه ام تو ۶ هفته پر کشید...دلم نیومد تیکرمو بردارم...🥺😭

الان دیدم سونومو نوشته میوم‌اینترامورال قطر۹میلی درناحیه خلفی رحم

الان خطرناکه برامنم؟

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداریم نیست🥺بچه ام تو ۶ هفته پر کشید...دلم نیومد تیکرمو بردارم...🥺😭
اگه اطلاعاتی در این زمینه دارید ممنون میشم راهنمایی کنید 

هر سوالی داری ازم بپرس عزیزم، با جونو دل راهنماییت میکنم. 

اول اینکه فیبرومها، باعث لکه بینی و خونریزیهای شدید،و طولانی همراه با لخته های خونی بزرگ، و دردهای شدید زیر شکمی، نفخ شکمی، تکرر ادرار میشن

من اردیبهشت سونودارم نوشته بود میوم داخل رحم ولی دکتر گفت چیزی نیس نمیدونم دیگه  من تنبلی تخمد ...

عزیزم میومها اگه کوچیک باشن زیاد مشکل بوجود نمیارن، فیبرومهای بزرگ خیلی اذیت میکنن و باعث لکه بینی و خونریزیهای شدید و طولانی و دفع لخته های بزرگ و فشار به مثانه و تکرر ادرار میشن

عزیزم منم میومهای زیادی داشتم که حتی با هیچ درمان دارویی جواب نگرفتمو همیشه لکه بینی و خونریزی داشتم

منم خونریزی شدید دارم عزیزم واقعا ادیتم

چیکار کردید شما

هر سوالی داری ازم بپرس عزیزم، با جونو دل راهنماییت میکنم.  اول اینکه فیبرومها، باعث لکه بینی و ...

قربون محبتت عزیزم

من همین الان از دکتر اومدم ودکتر علامه تو مطبش نمونه برداری کرد ومن خیلی نگرانم 

شما هم مثل من بودید؟ چیکار کردید گلم

2706