2737
2734
قصد خرید تابلو فرش دستباف را دارید .... تضمین کیفیت -تضمین قیمت کارهای ما را می توانید در وایبر و لاین ببینید (09358355527) آپلود عکس
نه عزیزم من بافنده نیستم .همسرم در زمینه تابلو فرش فعالیت می کند اما مغازه ای در تهران نداریم .کارها را با سود کم می فروشیم .می تونید کارهای ما را در لاین و وایبر ببینید .من نتونستم خودم عکس بگذارم .امکان ارسال کارها درب منزل بدون پرداخت هزینه وجود داره .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
این گل جزء کارهای کارگاه تولیدی عبدالسلام است .گل های آقای عبد السلام کیفیت و ترکیب رنگی فوق العاده ای دارند .کارهای تقلبی به اسم عبد السلام در بازار وجود دارد . برای دیدن کارهای دیگر ما به لاین و وایبر مراجعه کنید و از دیدن کارها لذت ببرید .(09358355527)
2738
چه عواملی در تعیین ارزش تابلو فرش تاثیر دارند : 1-رجشمار یا ظرافت تابلو فرش 2-نوع مواد اولیه به کار رفته در تابلو فرش 3-جنس چله و پود تابلو فرش 4-نوع طرح و تعداد رنگ به کار رفته شده در نقشه تابلو فرش 5-میزان کیفیت رنگرزی نخ های تابلو فرش 6-کیفیت بافت و رعایت استاندارهای بافت در تابلو فرش
اسم تابلو فرش گویای ماهیتش است .تابلویی که از فرش ساخته شده به عبارت دیگر به فرش هایی که در ابعاد کوچکتر بافته می شوند . تابلو فرش هدیه ای منحصر به فرد . ارزشمند و ماندگار برای عزیزانتان درنگ نکنید .طرح های مختلف تابلو فرش چشم انتظار شمایند . لاین و وایبر (09358355527) اینستاگرام samin-carpet
حراج تابلوهای مدرن و برجسته ( مفت مفت ) http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1111739&PageNumber=1
خداوند به موسی فرمود : با زبانی دعا کن که گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!! موسی عرض کرد چگونه ؟؟؟ خداوند فرمود : به دیگران بگو برایت دعا کنن ! چون با زبان آنها گناه نکرده ایی .... برای هم دعا کنیم قطعا زودتر مستجابه . واسم دعا کنین و یک صلوات بفرستین واسم . ممنون .
2706