2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صبح که پامیشی ادرار دیشبتو تخلیه میکنی. برای کیت باید از ادرار وسط روز استفاده کنی ترجیحا 11 تا 4 بعدازظهر. کیت را میذاری داخل ادرار و حدود ده دقیقه صبر میکنی.
گر نگهدار من آنست که خود میدانم/ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2728
اگر فقط خط بالا ظاهر شده یعنی یا اول سیکلی یا آخر و ت گ نشده یا تموم شده اگر خط بالا پررنگ و خط پایین کمرنگ بشه یعنی داری به ت گ نزدیک میشی یا ازش دور میشی اگه دو تا خط پررنگ شد یعنی الان تخمک آزاد شده و باید تا نهایتا 24 ساعت بعدش اقدام داشته باشی
من اول کیت نخریده بودم. روز 9 و 10 پری ترشح شفاف کشدار (با عرض معذرت) داشتم. روز 11 ترشحه خیلی زیاد شد و زیر شکمم درد میگرفت. ولی کیت که گذاشتم مثبت نشد. یه هاله بینهایت کمرنگ افتاد بیشتر متمایل به منفی بود! نفهمیدم بوده یا نبوده ولی اقداممو رفتم
بچه ها من زیر دلم درد میکنه فکر کنم پری بشم ولی سینه هام اصلا درد نداره
اللهم صلی علیٰ علیِ بْنِ موسَی الرِضَا المرتضیٰ الاِمامِ اتَّقیِ النَّقی و حُجَّتکَ عَلیٰ مَنْ فَوقِ الاَرض و مَن تَحتَ الثَّریٰ الصِّدیقِ الشَّهید صَلاةً کَثیرةً تامَّةً زاکیةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفاً کَأَفْضَلَ ما صَلَّیْتَ عَلیٰ أَحَدٍ مِن اَوْلیائِک
2706