2733
2739
من کریر خریدم که نی نی لای لای هم هست.هنوز که استفاده نکردم اما بقیه بهم گفتن کریر از نی نی لای لای بیشتر استفاده میشه
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم واقعا کی میخواد بیاد.هفته 40 داره تموم میشه و خبری از نی نی نیست
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2728
آره طبیعی هستم اگه خدا بخواد.ممنون :)
باور میکنی یادم نیست.فقط یادمه ایرانی خریدم.
2740
منم واسه دخترم نی نی لا لا خریدم وبسیار راضی بودم همه جام باهام بو تو ماشین جلو تی وی وقتی که تو اشپزخونه کار داشتم همش دخترم توش بود بسییییار کاربردی ومفید
هرکی خوابه خوشبحالش مابه بیداری دچاریم..