2733
2739

سلام،نوزاد پنجاه روزه ای دارم که چون هشت ماهه به دنیا اومده بود شیر خشک پری آپتامیل میدادم بهش و اصلا مشکلی نداشت(نه یبوست،نه رفلاکس و ...)بعد از خوب شدن وزنش دکتر گفت این شیر کافیه و عوضش کنید.سوپرامیل دادم که هنوز یه قوطی تموم نشده،یبوست وحشتناک و برگشت شیر داشت.دوباره پزشکش گفت گیگوز بدم که یبوستش  و دل دردش بهتر میشه،اما اونم  دارم میدم،نه تنها بهتر نشده بلکه برگشت شیرش هم بیشتر شده و کلا با خلط بالا میاره.

حالا سوالم اینه میشه همون پری آپتامیل رو بدم؟؟؟؟؟اون که شیر خیلی خوبی بود چرا باید عوضش میکردم؟ویتامیناشم کم نبود.

توروخدا راهنماییم کنید،امشب کلی گریه کردم😭😭

سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من به پسرم کمکی شیر آپتامیل میدادم 

دکترش گفت آپتامیل چون سبک و قوی هس بهترین شیر برا نوزاده

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

چون بالا میاره باید شیر  Arبدی مثل ببلاک ای ار یا بیومیل ای ار

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️
2740

شما بهترین شیر هم بدی شیر رو برگشت میده چون نارس بوده گوارشش ضغیفه باید وایسی تا دورش تموم بشه فقز وقتی بالا میاره برگردونش ک تو نای نره و موقع خواب ی نقدار سرشو بالاتر قرار بده از کتف ب بالا و بهترین شیر برای وزن گیری بیومیل هست هر وقت یبوست شد ببخشید مخرجش رو با رو غن زیتون بمال شکمش رو ماساژ بده 

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘

بنظرم هر شیرخشکی ک میل آخرش داشته باشه دلدرد و یبوست میاره مث بیومیل،آپتامیل معمولی و..

البته این تجربه منه،بهترین شیر خشک برا بچه هام نان بود حالا شما ببین دکتر چی تجویز میکنه

با دلای مهربونتون برا سلامتی مامانم یه صلوات بگین❤️
پری آپتامیل با آپتامیل معمولی چه فرقی داره؟بعد چراآپتامیل معمولی ندادی ؟

پری برای نوزادان زودرس و‌نارسه که زود وزن بگیرن

سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏
شما بهترین شیر هم بدی شیر رو برگشت میده چون نارس بوده گوارشش ضغیفه باید وایسی تا دورش تموم بشه فقز و ...

نارس نبود ،زود رس بود.سی و چهار هفته به دنیا اومد.دستگاه نرفته و تا با اون شیر تغذیه میشد اصلا برگشت شیر نداشت.هم زیاد میخورد،هم زیاد پوشک کثیف میکرد.تا عوضش کردم یبوست گرفت و شیرشو بالا آورد

بنظرم هر شیرخشکی ک میل آخرش داشته باشه دلدرد و یبوست میاره مث بیومیل،آپتامیل معمولی و.. البته این ت ...

دکتر میگه هر کدوم که باهاش سازگاره.مگه میشه هر روز یه شیرو امتحان کنم آخه😭معدش بیشتر قاطی میکنه

آها بله، ولی به نظرمن آپتامیل معمولی راهم امتحان کن، شیرخشکی که بابچه سازگارشده رانبایدیهویی عوض کرد ...

سوپرامیلم مال همون شرکته

2706