2752
2734
عنوان

سریال یادآوری

1837 بازدید | 24 پست
کی سریال یادآوری از شبه آِ فیلمو میبینه؟میخوام نگاه کنم چون خیلی تعریفشو شنیدم ولی داستانشو نمیدونم کسی میتون خلاصه داستانشو بگه؟

دلم عجیب یک غیر منتظره خوب میخواهد
چند تا داستان داره
یه پسره هست که دوستش رو تو دعوا با چاقو کشته و بخاطرش 6 سال زندانی کشید و بعد هم اعدام شد.که بعد از اعدام زنده شد و مادر مقتول رضایت داد و آزاد شد حالا برگشته پیش خانوادش ولی در مورد اون قضیه ی دعوا انگار رازی تو دلش داره که به کسی نمیگه
خدایا به همه زندگیها آرامش و دلخوشی بده...آمین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خانواده مقتول هم که تشکیل شده از یه مادر دو دختر و یک پسر که شهر دیگست و به اینا سر میزنه و رسیدگی میکنه به مادر و خواهراش.خواهر بزرگتر از شوهر جدا شده به خاطر اینکه زنه حواسش به بچش نبوده و بچه دستش رفته تو چرخ گوشت و دو تا از انگشتاش قطع شده.حالا مرده طلاقش داده هیچ نمیذاره پسرشم ببینه.تازگیا یه نفر بهش خبر داد که شوهرش میخواد ازدواج کنه و دختره گفته یا من یا پسرت که این موضوع کمی امیدوارش کرده
دو تا خواهرم بودن که با هم زندگی میکردن پدر و مادرشون رو تو تصادف شمال از دست داده بودن و عمو و زنعموشون ازشون مراقبت میکنن البته از دور چون اونا جدا زندگی میکنن.خواهرا دوقلو بودن.بله مادر مقتول رویا تیموریانه