2733
2734
عنوان

کیا از رو جمجمه تو غربالگری اول جنسیت رو حدس میزنن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 117 بازدید | 21 پست
ای جانم خدا حفظش کنه؟؟ چ ویاری داشتی حالت تهوع اینا چی؟

ممنون گلم.واااای ویار شدید بو.از بوی هرچی فکر کنی حالم بهم میخورد.از گوشتا بدم میومد بخصوص مرغ و چرخکرده،بوی موادشوینده،همسرم😑

حتی خونم 

خیلی سخت بود.تهوعمم بیشتر شبا بود.گلاب به روت روزی ۵بار  رو بالا میاوردم 

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تا به امروز که سه ماهم تموم میشه هییییچ ویاری نداشتیم😑 تا الان ی بارم بالا نیاوردم. از بارداری ...

خیلی خوبه بخدا یک موهبته...ویار وحشتناکه هیچ جوره ام حالت خوب نمیشه

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚
2731
عههه چ سخت الان بارداری یا بدنیا اومده خوشگل خانوم؟

اره خیلیی.نه عزیزم باردارم هفته آخر ماه ۸ام