2733
2734
راهنمایی میخام میخام از حالتاش بپرسم
گــــــــــر نگهبان من آنـست که من میدانم ،،،،،،،،،،،،،،، شـیشـه را در بقــــل سنـــــــگ نگه میـدارد ،،،،،،،،،،،،،،
عزیزم همین جوری نمیشه گفت برای هر بچه ای متفاوت هست توی شدیدترینش کبود میشه کف از دهنش میاد چشماش میره بالا و سفیدی میمونه میلرزه ولی توی سبک ترینش هم ممکنه فقط یه لرزش کوتاه باشه شما اگه مشکوک شدی ببر متخصص مغز و اعصاب اطفال

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گلم اصلا تب نداشت دل درد داشت حالتش رو که به دکتر گفتم گفت شاید تشنج بوده خییلی ترسیدم
گــــــــــر نگهبان من آنـست که من میدانم ،،،،،،،،،،،،،،، شـیشـه را در بقــــل سنـــــــگ نگه میـدارد ،،،،،،،،،،،،،،
تشنج مگه یه بار نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ دخترم چندین بار اینجوری شد
میدونی دستاش رو سفت گرفت دلش رو داد بالا بعد شروع کرد هق هق کردن تا بلندش کردم خوب شد چشماش هم انگار از چیزی ترسیده باشه اصلا انحراف نداشت فقط حالت چشمای ترسیده داشت
2740
ببین پسر من نوزاد نبود ولی زیر دو سال بود که گاهی بی دلیل پلک میزد دکترش اول تشخیص داد که شاید چشمش ضعیفه بعد از مراجعه به چشم پزشک وقتی که گفت مشکلی نداره دکتر مارو فرستاد مغز و اعصاب اطفال و نوار مغز گرفت و گفت تشنج بوده و راه دراز ما شروع شد تا دو سال و نیم بعدش که کاملا درمان شد یعنی یه پلک زدن غیرعادی تشنج بود