2703
2553
عنوان

بی بی انیشتن فارسی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6925 بازدید | 29 پست
شاید باورتون نشه ولی عموی من از یک سالگی آموزش زبان انگلیسی رو به دخترش شروع کرد وقتی دختر عموم 10 یا 12 ساله بود تافلش رو گرفت از لحاظ هوش وادبیات هم توی فامیل اوله من هم از 2 سالگی آموزش رو شروع کردم و خدا رو شکر دخترم توی این دو ماهی پیشرفت خوبی داشته وبه نظر من توی صحبت کردن وروابط اجتماعیش تاثیر خوبی داشته

مهسا جان چرا که نه شاید توی هفت سالگی بتونه راحت مکالمه کنه همین دختر عموی من توی سفرهای خارجی مترجم مامان باباش بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام، کاملا بستگی داره که چه جوری استفاده کنید. متاسفانه تو ایران برای فروش بیشتر به دروغ قابلیت هایی را بیان میکنند که در محصول نیست. مثلا بی بی انیشتین اصلا و ابدا آموزش زبان نیست و اصلا کلام زیادی ندارد و عمدا بیشتر موسیقی های کلاسیک روی تصاویر پاپت هاست (عروسک ها).
فلسفه بی بی انیشتین را در آدرس زیر بخوانید:
http://www.manomaman.com/product/179/بی-بی-انیشتین-چاپدار-هدیه.html
نباید به عنوان پرستار بچه استفاده بشه. نباید شبانه روز دیده بشه. باید همراه والدین دیده بشه و روی پخش آن با بچه حرف زده بشه. در شروع حداکثر 20 دقیقه در روز بچه میتونه تلویزیون ببینه... و این 20 دقیقه بهتره برنامه مخصوص خودش باشه.
اگر فقط برای بچه روزی 3 ساعت بی بی انیشتین بگذارید و رهاش کنید، بچه ایی که زبون باز کرده زبان مادری اش هم یادش میره... بی بی انیشتین بهانه ایی است برای برقراری ارتباط با بچه و نه فرار از بچه.... در سایت خود کمپانی سازنده هم گفته با هم ببینید.... با هم بشنوید.... با هم بخوانید....

نه بی بی انیشتین.... هر چیز دیگری که باعث بشه با بچه صحبت نکنید و ارتباطتان کم بشه... همین اتفاق میافته....

وقتی بچه به دنیا میاد هی میگویند باهاش حرف بزنید باهاش بازی کنید (کتاب بازی با کودک) به این شکل نرون هایش تحریک فعال و تقویت میشه...

من تجربه خوبی روی بی بی انیشتین داشتم چون 1- محدود دیده 2-همیشه همراه کسی دیده 3- رو فیلم ها باهاش صحبت شده 4- به عنوان پرستار بچه استفاده نشده
2720
منم با حانم فروزنده موافقم
مهسا جان چشم و هم چشمی چیه توانائی مغز بچه را نمیشه نادیده گرفت در یاد گیری هر چی کوچکتر باشن همه چیز را بهتر یاد میگیرن این حتی مختص زبان نیست حتی اموزش شنا و... میگن از کوچکی شروع کنید و این متدد بعد از سالها تجربه در اختیار ما قرار گرفته است دختر خاله من سال 88 از امریکا اومده بودن ایران برای 6 ماه 3 سالش بود اصلا هم فارسی بلد نبود چون خاله من در ایلتی زندگی میکنه که فارسی زبان کمه و شوهر خاله منم ایرلندی است اما همش بین ما بود و میخوام بگم شاید باور نکنی اما بعد از 6 ماه قشنگ فارسی را حرف میزد اوایل پشت اف اف میگفت اپن د دور اما اخرا میگفت در را باز کنین این همنون متدد بیبی کن رید است
بیبی انیشتن هم روی خود سی دی اگه دقت کنین نوشته که همرا ه با مادر و یا پدر دیده شود و پدر یا مادر براش توضیح بدن به هر زبانی که میخوان و یا حتی یک داستان بسازتن از تصاویرش و هر قسمتش هم نیم ساعت بیشتر نسیت چون بچه خسته میشه
به نظر من ایراد از بچه های ما نیست ایراد از ما پدر و مادر ها است که توی هز کاری افراط و تفریط میکنیم و درست هر چیزی را طبق متددش انجام نمیدیم و بعد هم گناهش را میاندازیم گردن سازننده و هم چشمی واین حرفا
ترا خدا بچه ها و مغز بچه ها را دست کم نگیرین
البته من نمیگم بچه را خسته کنیم نه اما اگه هر چیزی را طبق متد و زمانی که گفته شده انجام بدیم بچه نه تنها خسته نمیشه بلکه خوشش هم میاد و استقبال میکنه حتی نقاشی و یا شنا و یا موسیقی را هم میگن بچه کوچیک بیشتر از 45 دقیقه نمیتونه تحمل کنه و سر کلاسش بشینه
لطفا اشتباهات خومون را گردن چیزاهای دیگه نیاندازیم
موفق باشید
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
کلن تلویزون برای بچه زیر دو سال زیاد مناسب نیست اما 20 دقیقه یا نیمساعت در روز ایرادی نداره و چه بهتر که یک سی دی و یا برنامه مخصوص خودش را ببینه حالا یک روز سی دی فارسی یک روز بیبی انیشتن یک روز هم بی بی کن رید اینجوری براش تنوع هم میشه به شرطی که چیزا و متدد ان ها را زعایت کنیم مثلا تو بیبی انیشتن همراهیش کنیم دست بزنیم توضیح بدیم توی بیبی کن رید باهاش انگیلیسی تمرین کنیم برای خودمون هم خوبه تا زبان را فراموش نکنیم
امروزه زبان و کامپیوتر را باید همه بلاد باشن و یک رشته ورزشی یا هنری این نظر منه
بچه اگه یک ورزش و یک زبان را بلد باشه در بزرگسالی کمتر افسرده میشه یا اگه هم دچار افسردگی بشه میتونه از این طریق های که یاد گرفته تخلیه اش کنه میتونه بره ورزش یا شنا میتونه یک ساز بزنه میتونه یک فیلم ببینه یک کتاب خوب بخونه اینجوری سالم میمونه
شاید الان متوجه نشن اما در اینده هم مطمئن باشین از ما تشکر میکنن به خاطر وقتی که براشون گذاشتیم و بهشون اموزش دادیم تازه اونم نه اموزش خشک و خالی اموزش همرا با بازی شعر و هیجان و اینگونه است که در مغز بچه میماند و طوطی وار هم نیست و حک میشود و تا ابد یادش میماند اصول اساسی است
به هر حال باز هم موفق باشید
اینقدر هم که یک مادر میتونه تصمصم بگیره که چی برای بچش خوبه یا بد یک مشاور نمیتونه باور کنین همیشه مشاور ها درست نمیگن اونا هم انسان هستن اما تجربه یک چیز دیگس که من دو نفر داداشمو دختر خاله ام را به چشم دیدم و تجربه شیرینی بود تازه زمان برادرم اینقدر تنوع و سی دی نبود که الان هست قدر این زمان را بدانیم و ازش استفاده بهینه کنیم بچه ها خیلی میفهمن

درست مثل برادر کوچک من که وقتی کوچیک بودمامانم باهاش 25 سال پیش زبان کار کرد و الان هم به وسیله همون زبان تونسته کار پیدا کنه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
بچه ها من برای پسر یک ساله ونیمه ام از نه ماهگی بی بی انتیشتن را گذاشتم و خیلی دوست داشت خصوصا سی دی یک تا سه را........به نظرم خیلی چیزها را اونجا یاد گرفت...مثلا قبل از یک سالگی بدون اینکه آموزشی از طرف ما دیده باشه تمام اجزای صورت و بدن را می شناخت

من چند روز پیش سی در موزیکال عمو پورنگ را گرفتم ...خیلی خیلی خیلی دوست داره و گاهی نیم ساعت از جلوی تی وی تکون نمی خوره و در طول روز ممکنه چند بار هم نگاه کنه!
به نظرتون ممکنه براش بد باشه این زیاد دیدن؟؟؟؟
با تــوام حــوا… تـــو مــگر سیــب را پــوسـت کنـده خـورده بــودی کــه دنیــا اینــــگونـه پــوسـت مــا را مـی کنــد…..؟؟؟
2714
مامان سمیرا بخر عزیزم به نظر من که چیز بدی نیست اما باید خودت همراه بچه ببینی و توی روز هم بیشتر از 20 دقیقه تماشا نکنی هر قسمتش هم 20 دقیقه است هر روز میتونی یک قسمت را ببینی

ملیکه313 بهتره بچه در روز بیشتر از نیم ساعت تلویزون نبینه نذار زیاد ببینه همون یک بار بسه در روز مخصوصا بچه زیر 2 سال
مجله شهرزاد در مورد یاد گیری زبان دوم مطلب داره بگیرین این شماره جدید

چاپ شماره 40 مجله شهرزاد

ماهنامه شهرزاد تنها نشریه تخصصی برای مادران و پدران درباره سلامت، تربیت و نگهداری کودکان، ارائه جدیدترین و مفیدترین یافته ها در زمینه سلامت، تغذیه، روانشناسی، آموزش، پوشاک، دکوراسیون، فرهنگ، هنر، ورزش، حقوق، حوادث و ... معرفی معتبرترین محصولات و خدمات مربوط به کودکان و جدیدترین تولیدات و برنامه مناسب کودکان در عرصه های مختلف می باشد.

برخی مطالب این شماره به شرح زیر است:

دوران بارداری از نظر اسلام، نکات ایمنی و سلامت در سفر برای خانم های باردار، زیبایی در دوران بارداری، یک صفحه برای خندیدن به همه سختی ها و شیرینی های بارداری، آشنایی با وضعیت های مختلف جنین، 10 نگرانی بی مورد والدین برای نوزادان، خواب آسوده در کناد نوزاد، تاثیر غذای مادر بر جنین، چگونه زبان بچه ها را بفهمیم؟، آقایان آرام کردن کوچولوها قلق دارد!، آموزش زبان دوم هرچه زودتر بهتر، اتاقی برای من و فرزندم، سی روز آخر حاملگی... ، طالع متولد اسفند، کتاب هایی برای مادران دیروز،امروز و فردا و ...

فهرست:

گفتگو با حجت الاسلام راستگو، پایان مسابقه شهرزاد و عمو فروتن، چهره ها و خاطره ماهی قرمز، بهترین تغذیه در نوروز برای باردارها، با احتیاط حمل کنید شکستنی است، همراه با نوزاد در سفرهای نوروزی، زیبایی با خطر در بارداری، وقت خوب مادر شدن، هفته ای یک عضو اضافه، باروری موفقی داشته باشید، 10نگرانی بی مورد درباره نوزاد، دو فیلم با یک بلیط، تاثیر تغذیه مادر بر جنین، گریه کن کوچولو، همه چیز درباره بچه های چپ دست، صدا خفه کن پدرانه، آموزش زبان دوم را از کی آغاز کنیم؟، خوش پوشی در بارداری، کودکانی خوش لباس در نوروز، راهنمای بافتن کلاهی گرم و زیبا، دستور پخت غذاهایی سالم و مفید برای دوران بارداری، اتاقی برای من و فرزندم، ... و من مادر شدم، بچه های متولد اسفند چه ویژگی هایی دارند، پیشنهاد های فرهتگی برای مادران، جشنواره عکسخند شهرزاد، جشنواره پارک شادی.
2706