2733
2734
من باردارم ٦ماهه ! اطلاعاتی ندارم بیمارستان صارم میرم میخوام بدونم کدوم نوع طبیعی خوبه 😘پیشاپیش سپاس بابت پاسخ های دلسوزانه تون😘🙏
اگر مشکلات شما در زندگی به بزرگی یک کشتی ست... فراموش نکنید که نعمتهایتان به وسعت یک اقیانوس است!! 📌 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلی ینی هیچی بخیه نمیخوره ادم؟؟؟!!!!
کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728
من از اپیدورال خیلی تعریف شنیدم حتی فیلم یه نفرو دیدم فقط 20 دقیقه از زایمانش گذشته بود حالش خییلی خوب بود کلی هم تعریف میکرد که هیچی از درد زایمان نفهمیدخ
جالبیش اینجاس که اینترنت واسه صرفه جویی در زمان ساخته شده بود😂
2738
سلام عزیزم ببین من تجربه ای که دارم رو بهت میگم و واقعا راضی بودم و زایمانم فوق العاده راحت بود ببین من قبل زایمان از دکترم سوال کردم گفت بدون درد خوبه ولی نه اپیدورال گفتم پس چی گفت تزریق دارو و ماسک خب من همین کار رو کردم تا دردهام شدید شد یک دارویی توی سرم به من تزریق کردن که به ثانیه نکشید گیج شدم یعنی دردهام رو خیلی کم حس میکردم و وسط دردهام خوابم میبرد تا اینکه یکدفعه دیدم رفتم روی تخت زایمان و دارم زور میدم تا نی نی بیاد اونجا بهم ماسک دادن ماسک دست خودم بود هرجا دردم شدید میشد توی ماسک نفس میکشیدم بعد هم یکدفعه دیدم نی نی به دنیا اومد یعنی عالی بود خاطره خیلی خیلی خوبی از زایمانم برام مونده من بهت پیشنهاد میکنم زایمان بدون درد با تزریق دارو رو انجام بده انشالله به سلامت زایمان کنی
امیدم فقط به خداست