2737
2739

سلام دوستان میخوام خونه بخرم کجا بخرم که هم به پولم بخوره هم محله اش خوب باشه تهرانی های عزیز بیان راهنمایی کنید 

بگرد حتما 

و اینکه شده پیاده تو‌کوچها بپرسی یا از مغازه دارا بپرسی یچیز بهتر گیر میاری 

یا از سوپر مارکتا .

همممون  ولی بویی از انسانیت نبردیم. اکثر مغزا زنگ زدس یا ژن خوک دارن بعضیا.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لطفا اول بگید چجوری ۱۲۰۰جمع کردید وام چی گرفتید ؟ ما هم ارزومونه تو تهران خونه دار بشیم 

سمت استادمعین و آزادی میتونید . صاحب خونمون ۱۲۰۰فروخت خونه بزرگ ۷۰متری . تروتمیز .

اون سمتا میتونید باید بگردید حسابی

2740

سلام 

منیریه خیابون فرهنگ میخوره به پولت ولی خونه کوچیک و نوساز نمیدن 

یکم بزرگترشو میخوای خیابون شیخ بهایی کنارش خوبه و نسبت به فرهنگ قیمتش کمتره 

خیابون شیخ بهایی بالاتر از منیریه هم خوبه 

ولی باز خیابون به خیابون فرق می‌کنه ، میری هم خونه ببینی ببین مدیریت ساختمون چطوره بعد انتخاب کن 

من خونم اونجاست شرقه ولی من دوست ندارم

ببین شرق جاهای خیلی گرونی هم داره مثه تهرانپارس ، گلبرگ پیروزی ، که جاهای خوبشه ، منم شرق و زیاد دوس ندارم خیلی شلوغه ولی باز از غرب اصیل ترن مردمانش

بااین پول توشهرما یه خونه خیلی خوب ومنطقه خوب گیر میاد اما تهران خیلی گرونه

آره شهرماهم 

داشتم فک میکردم تهران بااین پول چی هست اون خونه😢

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2706