2737
2739
عنوان

ایده جدید برای نحوه ی شاباش دادن داماد به عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 55836 بازدید | 47 پست
بـــــــــــــــــابـــــــــــــــــا ایول به این حـــــــــــــــــــاجییییییییییییییییییییییی.
مامان لیلا جونم خوش بحالت با این حاجی....باید برم طلا فروشی بگم تاج طلا بزنه واسم؟؟؟؟؟؟؟؟تقریبا چند درمیاد یک تاج معمولی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایده جالبی بود..ممنون

دیــــــــــــــــــــــــــــگه ایـــــــــــــــــــــــــــــــده ای نبــــــــــود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته حک تصویر رو طلا هم ایده خوبیه ولی کسی نمیبینه اون موقع که عکسم روشه...هههههههههه
ولی تاج طلا واقعا چشم و در میاره هااااا....هههههههههه

میگم محیا جای اسکای خالییی...الان اگه بود من و فلک میکرد بخاطر تجمل گرایی
سلام دینای تجججججمل گررررررررررررا باز یه جا حرف تجمل شد تو پیدات شد دختر
همه رو ضبط میکنم واسه اسکای غایب
دلم واسه جهیزیه تنگیده
دوستای گلم واسه حل شدن مشکلم دعا کنین و یه صلوات بفرستین. خیلی محتاجم
2728
دینا جان قابل شمارو نداره!
ولی برای اینکه اون وسط همه بفهمن عکست روی پلاکه یکیو مامور کن هوار بزنه که عکست روشه!!هههه

در مورد تاج باید اماده هم باشه!! من تو اهواز دیدم! ولی از تهران خبری ندارم.مطمئنن سفارش ساخت هم میگیرن.
محیا امروز جفتمون از شوهرامون کتک میخوریم بخاطر این ایده....شوهر من که اگه بهش بگم سریع میگه باز رفتی تو نی نی سایت؟؟؟؟؟؟ههههههههههههه
همش تقصیره حاجی مامان لیلاست....وگرنه من و تو که تواین خطا نیستیم..هههههههههههه
2738
آره مامان لیلا حتما حاجیتو تنبیه کن تا زنای مردمو به جون شوهراشون نندازه هههههههههههه هههههههههههههه
دینا دقیقا شوشویی به منم میگه باز رفتی نی نی سایت :))))))))))))))))))))))))))))))
ولی دینا بیا گولشون بزنیم
دینا شوشوی من اگه پولشو داشته باشه اون موقع گول میخوره زود
ولی اگه نداشته باشه :((((((((((((
2706