2737
2734
عنوان

متن کارت تولد برای نی‌نی های ناز

10348 بازدید | 14 پست
سلام
چند روز پیش تولد جوجوم بود، ولی هر چی گشتم متن قشنگی برای کارت تولدش پیدا نکردم، برای همین مجبور شدم خودم یک چیزی براش بنویسم. این متن کارت پسرمه ولی اگه مامانا خواستند بگند تا برای دخترای نازشون هم شعر بنویسم.
بـابـام می گه مــرد شدی از کوچیـکی رد شــدی
مـامـان میـگه فـدات شم قربون اون چشات شـم
یک سـال گذشت اومــدی بـرای مـــا همــدمـی
قــــراره یک ســـاله شی عــاقل و بــالـنده شی
می‌خوایم یه جشن بگیریم بیشـــتر هـم رو ببینیم
هرکی که خواستی جـونم دعـــوت کن مهربونم
پس منم :
مــی‌گم واسه پنجشنـبه بیــاید به جـشن بنـــده
چهاردهـم مــرداد ماه بیــاید خیلی بــاحـــاله
مامان عــزیــز نــــازم بـابـاجی مــــهربــون
هـــمراه پــوریا جــون بهترین دایــــی ایرون
تو جشـنم شــرکت کنید محفلمون شـــاد کنید
البته روز، ماه و همچنین اسم مدعوین رو باید عوض کنید، اگر خواستید اسم مدعوینتون رو بنویسید تا خودم براتون جایگزین کنید.
در هر صورت اگر امری بود بنده در خدمتم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مامان نی‌نی جون عزیزم خیلی از شعرت خوشم اومد اونقدر که اصلا نمی‌خواستم برای پسرم جشن تولد بگیرم و اینقدر ترغیب شدم که به خاطر شعر زیبای تو هم که شده می‌خوام اینکارو بکنم، زحمتش رو میدم به شما اگه اینکارو بکنی که یکدنیا ممنونت میشم. پسرم اسمش شایان هست و 18 مهر، 1 ساله میشه. اسم من مامان نرگسه و اسم باباش هم بابا مرتضی. پیشاپیش ازت ممنونم.
راستی عزیزم، کارت تولد پسر گلت رو از کجا تهیه‌ کردی منم دلم یک کارت خوشگل و بامزه می خواد که خاطره‌اش توی ذهن همه بمونه. از اونجاییکه معلومه خوش سلیقه‌ای ببخشید می‌پرسم ولی برای گیفت تولد چکار کردی؟ اصلا اگه عکس بزاری که خیلی بهتره............................
ممنونم نینا جون، اینطور هم که شما می‌گید نیست، راستش من کارت تولد نی نی رو از یک لوازم التحریری با سلیقه (جردن کمی بالاتر از کوچه ناهید) خریدم، ولی فکر کنم بتونی هر جایی پیدا کنی، تازه می‌تونید خودتون درست کنید، در خصوص شعر هم فکر کنم از شعر بالا بتونی استفاده کنی و فقط جای مهمان‌ها و تاریخش رو عوض کنی ولی اگر باز هم دوست داری که خیلی اختصاصی باشه من درخدمتت هستم عزیزم...
2740
راستی گیفت هاشم عکس خود جوجو رو روی شاستی زدم، و به دخترها عروسک و به پسرها ماشین دادم.
در مورد گذاشتن عکس،‌حقیقتاً تا حالا این کار رو نکردم و نمی‌دونم چه جوری باید این کار رو کنم..
2706