2733
2739
عنوان

یه سوال دارم. میشه بیاین؟

205 بازدید | 17 پست
نخندین به سوالم. اما واقعا سواله واسم. صندلی ماشین بچه همیشه باید نصب ماشین باشه؟ واسه ماشین خطری نداره واسه سرقت که شیشه رو به هوای اون بشکنند؟ چون نصبش وقت گیره. میخوام بدونم بقیه مامانا چیکار میکنند. مرسی مامانای مهربون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی گرفتی که 1 میلیون هست؟ چه خبره مگه من صندلی ماشین ایرانی گرفتم 3سال قبل 120 تومن خیلی فرقی با خارجی ها نداره البته پارچه اش به اون قشنگی نیست ولی اسکلتش یکیه من تا حالا صندلی ماشین یه میلیون ندیدم دوستم اطلاع ندارم!
2728
اره عزیزم امکانش هست چون یه بار دزد کالسکه بچه من رو از صندوق عقب دزدید زاپاس رو بر نداشته بود کالسکه بو برده بود صندلی ماشین پسر من بیس داشت اون همیشه نصب بود ولی صندلی که تو اون جا میرفت رو ما میبردیم خونه
مارکهای خارجی همشون 600 تا یکه خب.ایرانی هم 400.همه جا پره هستی جون. سه سال پیش خدا بیامرزه ولی موضوع صندلیش نیستا. به ذهنم اومد یعنی ممکنه دزدی واسه صندلی بچه ماشینی رو ناقص کنه؟
2738
2706