2752
2734
عنوان

کاور ژله ای مبل

| مشاهده متن کامل بحث + 1713 بازدید | 24 پست
کاور نکش  یک دونه پتو مسافرتی خوشگل بگیر واسه اون مبلی که بیشتر استفاده میشه  دختر کی ...

کاور که میکنی از زیبایی مبل کم نمیشه

اون پارچه و پیراهن مبل هست که باعث میشه مبل دید نداشته باشه وگرنه با کاور زیبایی مبل کاملا مشخصه

مبلهای ما روشنه زود کثیف میشد چند ساله کاور گذاشتیم راحتیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاور نزارین .بچه کوچیک دارین 😐

نه عزیزم به بچه کوچیک نیست

مبلهای خیلی روشن زود کثیف میشن مخصوصا اگه یه دست مبل بیشتر نداشته باشی و همش از همون استفاده کنی

باز اگه دو دست مبل باشه از راحتی بیشتر استفاده میشه مبلهای دیگه کمتر کثیف میشه 

عزیزم براشمام ژله ایه؟؟چینیه یاایرانی؟؟

آره عزیزم ژله ای هست

سال ۹۷ گذاشتیم اون موقع ۹۵۰ برای مبل ۹ نفره

البته فکر کنم مدل مبل مهم باشه اگه سلطنتی با منبت کاری بزرگ باشه خب کاور بیشتری میخواد نسبت به مبلهایی که منبت کاری کمتری دارن

مال ما منبتش نه زیاده نه کمه

مامانم میخواست پارچه بندازه رو مبلا انقدر جیغ حیغ کردم کاور انداختن 😂😂😂

چینی یا ایرانی رو راستش نمیدونم

ولی خیلی جنسش خوب بود

فقط بدیش اینه یه کم صدا میده 😁

2731
کاور که میکنی از زیبایی مبل کم نمیشه اون پارچه و پیراهن مبل هست که باعث میشه مبل دید نداشته باشه وگ ...

نظر من نیست 

کلا با کاور مبل مخالفم 

هر مدلش 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
نظر من نیست  کلا با کاور مبل مخالفم  هر مدلش

آره خب هر کسی یه سلیقه ای داره 😉

حالا من با پتو مسافرتی و پارچه و اینها مخالفم 

مادرم یه مدت پارچه های خوشگل مینداخت رو مبل من بدم میومد تا کاور کرد 

سلیقه ها با هم متفاوته 😉

آره خب هر کسی یه سلیقه ای داره 😉 حالا من با پتو مسافرتی و پارچه و اینها مخالفم  مادرم یه مدت ...

من با همون پتو و پارچه هم مخالفم 

ولی اگر قرار باشه پوشانده بشه روی نشیمن یک کدومش یک پتو شیک رو ترجیح میدم 

مثل این عکس اونم فقط روی کفی نشیمن

اون کاور پلاستیکی ها که هرگز .... مثل پوشیدن لباس با تگ کاغذیش میمونه 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
من با همون پتو و پارچه هم مخالفم  ولی اگر قرار باشه پوشانده بشه روی نشیمن یک کدومش یک پتو شیک ...

خب این مبل راحتی هست سلطنتی رو نمیشه این کار و کرد

یا باید کلا پارچه و پیراهن مبل بذارن یا کاور

ولی مبل راحتی بحثش فرق داره میشه این کاری که شما میگین رو انجام داد

کسی که دو دست مبل داره نیازی به کاور و پارچه و ... نداره ولی اونی که فقط یه دست مبل داره و همش از اون استفاده میکنه و رنگشم خیلی روشنه مجبوره کاور یا پارچه بندازه 

و کلا سلیقه ها متفاوته من کلا با پیراهن مبل و پارچه و کاور مخالفم ولی اگه قراره بینشون یکی و انتخاب کنم کاور و ترجیح میدم واسه مبل سلطنتی