2737
2734
بله من مبشناسم دوتاازدوستام مریضش بودن میگفتن خیلی مومن متعهده هردوشون خیلی راضی بودن ازش

ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻋﺰّﺕ ﺑﺲ ﻛﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭﺍﻳﻦ ﻓﺨﺮم ﺑﺲ که پروردگارم تو باشی

دوستم تحت نظرش بود خیلی راضی بود
گر نگهدارنده ی من آن است که من می دانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد... خداجونم شکرت که باردارشدم و رحمتت رو شامل حالم کردی فرزندی سالم وصالحی بهم عطا کن ... دامن همه ی منتظر هارو هم سبز کن ان شا الله...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیمارستان شریعتی میدونم هست دوستای من که راضی بودن البته سزبودن یکیشونم سرکلاژ کرد

ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻋﺰّﺕ ﺑﺲ ﻛﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭﺍﻳﻦ ﻓﺨﺮم ﺑﺲ که پروردگارم تو باشی

2740
نه عزیزم منو یه بار آی یو آی کرد که منفی شد  الان با میکرو باردارشدم خداروشکر  مرکز ابن س ...

خداروشکرگلم۔ بسلامتے ۔

من یباررفتم امید اما خیلی تردید دارم نمیدونم ابن سینا برم یا امید?گیج شدم دیگ

انقدر ارزو کنمت بلکه آرزو...از شرم ناتوانیه خود جان به سر شود💔💔💔
خداروشکرگلم۔ بسلامتے ۔ من یباررفتم امید اما خیلی تردید دارم نمیدونم ابن سینا برم یا امید?گیج شدم دی ...

اگه میخوای درمان جدی رو شروع کنی برو ابن سینا یا رویان این دوتا شناخته شده اس و درصد موفقیتشونم بالاست  من از امید راضی نبودم پرسنل خوبی نداره و اینکه خیلی بدم اون دکتر ۱۰ تا ۱۰تا مریض میدید باید جلوی همه معاینه بشی خیلی بد بود

ولی ابن سینا که بری متوجه میشی فرقش رو انقد که بانظم و با دقت هستن حتما یه سربرو ضرر نمیکنی

وقتی ال یاسین میخواست منو iuiکنه نمونه رو آوردن بالا تو اتاق گذاشتن تا دکتربیاد انقدررررر دیر اومد که آخرش خودم رفتم گفتم خانم دکتر ما iuiداریم که اومد انحام داد نمیدونم بعداز یه ساعت اسپرمی مونده بود یانه خیلی بی دقت خیلی

یاد خدا آرام بخش دلهاست
2706