2777
2789
عنوان

اونایی که نی نی می خوان ، معجزه در راهه.................

| مشاهده متن کامل بحث + 275292 بازدید | 62854 پست
انشاالله ..... فقط تفکر مثبت یادتون نره

ما به خداوند خودمون شک نداریم فقط می دونید فرق ما با اونایی که ماه اول مامان شدن چیه؟
******آرامش من از این آیه است : .......... والله علی کل شی قدیر ******
فرق ما اینه که خداوند ما رو قبل از اینکه تو لیست مامانا قرار بده تو لیست صابرین نوشته اول می خواد

ثواب صبرمون رو بگیریم بعد هم مامان می شیم .... خدا به این مهربونی تا حالا دیده بودین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره زهرا جان من خودم بعد از نماز ظهر می خونم مهم اینه که دور 40 تاییمون تموم بشه

البته اگه تعداد کامل نشد بیایید هر کدوم چندتا برداریم زودتر تموم بشه
نه گلم من نمی رم از خیلی ها شنیدم که این کار رو انجام می دن

اما من اعتقادی به آزار مردم ندارم این کوبیدن در مسجد آزار خادم مسجد و حانواده اشه

من غروب که شد به پیامبر و اهل بیتشون سلام دادم و رسیدن ماه شادی و رفتن ماه عزای اهل بیت رو بهشون

تهنیت گفتم
تفکر من شنیدم قضیه مسجد خرافاته. نمیدونم این مساله صحت داره یانه، امروز تو سایت هم دربا ه این مساله بحث بود و تاپیک زده بودن ،
. ولی من خودم همیشه روز اول ربیع الاول شکلات پخش میکنم
امسال میخوام یک مرغ هم قربانی کنم بدم به یک خانواده نیازمند

توماههای دیگه هر بار این کار کردم گره های کور زندکیم و یکسری مشکلاتی که داشتم در عین ناباوری حل شده به همین دلیل خیلی به این کار اعتقاد دارم چون به هرحال بول یک مرغ اندازه صدقه است ولی میتونه غذای چند وعده بک خانواده نیازمندی باسه که شاید چندماه یکبار هم نتونن مرغ گوشت. و،،بخورن
اگه تمکن مالی داشته باشین حالا هر قدر که از دستتون بربیاد به نظر منم نذر فقیر و به خصوص فقیر تیم بکنید

خدا راضی تره تا اینکه در مسجدها رو بزنید و برید
زهرا جان قسمت نبوده خدا مصلحتی دیده که تو ندیدی اما با شک نباید بخونی تو می خونی به نیت توکل

اگه شک یه گوشه ی دلت باشه بی فایده اس باید به اونی که داری دست به دامنش می شی ایمان داشته باشی

مثل خورشیدی که تو آسمون روزا می درخشه واضح و روشن ببینیش
2801