2737
2734
عنوان

شوهرم بد دله

973 بازدید | 40 پست

دیروز کابینت کار داشتیم  شوهرم  رفت بیرون بعد از تقریبا یک ساعت پاور چین پاور چین اومد طوری درو باز کرد که ما نفهمیدیم اومده فکر میکرد من بعد از رفتنش پریدم رفتم بالا  پیش مرده داشت می‌رفت بالا گفتم منم بیام  میگه لازم نکرده هر حرفی داری به من بگو میگم انجام بده خیلی بهم برخورد مخصوصا یواشکی اومدنش ماشین رو هم دور تر پارک کرده و پیاده اومده بود تا ما نفهمیم اومده امروز صبح هم می‌گفت شماره دختر داییت تو گوشی تو چیکار می‌کنه و چند تا نسبت ناروا هم بهش داد من و دختر داییم همسن هستیم از بچگی با هم بزرگ شدیم چون با شوهرش اختلاف مالی داره میگه نباید باهاش حرف بزنی من همیشه نگران توام هر حرفی تو به فامیلات میگی اونا میرن میزارن کف دست زنداداش ( یعنی جاریم) این هم داستانیه که خواهر شوهرم بافته چون جاریم ازش پرسیده کابینتاشون تموم شد اونم زنگ زده به شوهرم گفته اون از کجا می‌دونه شما کابینت کار دارین کی بهش گفته بعد هم داستان بافتن که من به فلانی گفتم فلانی به فلانی واون هم رسونده به گوش جاریم

امروز اینقد گریه کردم اینقد تو سر و صورتم زدم واز خدا مرگمو خواستم نمیدونین چطور سرم داد میزد نمی گفت همسایه ها میشنون فکر میکنم من شماره کی رو تو گوشیم دارم میگه تو برای کابینت کار غذاهای خوشمزه درست میکنی در حالی که خودش میگه من که سرخود براش ناهار نمیدم  امروز از صبح کارم شده گریه کردن یه اخلاق خیلی بد هم داره که همش قهر می‌کنه الان هم قهره دیگه بریدم  وضع روحیم خیلی خرابه همش آرزوی مرگ میکنم

چندروز پیش یک تاپیک خوندم استارترش ناراحت بودچرا شوهرش غیرتی نیس🤦🏻‍♀️

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه مشکل روانی داره بابای منم این مشکلو داره الانم ک پیر شده هنوزم همین اخلاقو داره

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2728
2738

الهی بمیرم. عزیزم اگه شرایط طلاق نداری باید صبر کنی. خدا باصابرین هست خودتو اذیت نکن سعی کن ارتباطتو با خداوند قوی کنی. اصلا جکگوش نزن به فکر بچه هات باش

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

خدا بهت صبر بده ینفرم تو فامیل ما شوهرش همین اخلاقا رو داشت روز ب روزم بدتر میشد .

اگه قبول میکنه ببرش پیش روانشناس

یا مَن فِعْلُهُ لَطیف 🌸 ای آنکه کارش مهربانی است ... 🕊🤍🌱
2706