موضوع بحث

از بیمه بیکاری فقط یکبار می شه استفاده کرد ؟

| 1393/08/18 | 15:35 14 بازدید
موضوع بحث: از بیمه بیکاری فقط یکبار می شه استفاده کرد ؟
دوستای گلم اگر می دونید جواب بدید لطفا . از بیمه بیکاری فقط یکبار میشه استفاده کرد ؟
1390/12/02
|
18:52
اره عزیزم .من تازه چند ماه دارم میگیرم وقتی از بیمه پرسیدم گفتند فقط یکبار میشه استفاده کرد .
1390/12/02
|
18:57
کسی رو برای دوست داشتن انتخاب کن که دلش مثه دریا بزرگ باشه ، که مجبور نباشی واسه اینکه تو دلش جا بشی خودت و کوچیک کنی ...
بهارک جان می شه چند بار استفاده کرد ولی چند تا شرط داره. مثلا بین دو نوبت باید چند سال فاصله باشه( دقیق نمی دونم چند سال) و مثلا اینکه حداقل یک سال باشه که توی یه شرکت کار می کنی و ...
دقیق نمی دونم فقط می دونم می شه چند بار استفاده کرد.
1390/12/02
|
18:58
سلام
بله عزیزم فقط یکبار میشه استفاده کرد من این ماه هیجده ماهم تموم شد
1390/12/02
|
18:59
http://am.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201501 به این آدرس برید محصول مورد نظرتونو انتخاب کنید براتون سفارش بزارم با مناسب ترین قیمت به دستتون برسه - آرایشی - بهداشتی اوریفلیم ,وایبر با این شماره 09127095638- آدرس کلوپ http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28904
سعیده و روژین جان می تونم بپرسم که حقوق تون رو چه طوری می دن؟ هر ماه به حسابتون می ریزند یا هر چند ماه یه بار؟
و اینکه شما رو به کلاس های کار اموزی معرفی کردند؟
چند درصد حقوق تون رو می دن؟
می شه یک کم توضیح بدید.
1390/12/02
|
19:00
کلا بیمه به هیچ دردی نمی خوره جز بازنشستگی . برای من که اینطور بوده . نه بیمه تکمیلی بهم دادن نه مرخصی زایمان . یکبار بیمه بیکاری هم استفاده کردم . الان که باردار هستم و فروردین بچه ام دنیا میاد نه محل کارم باهام قرارداد می بنده برای سال دیگه نه می تونم بیمه بیکاری بگیرم. دیگه از اسم بیمه بدم میاد.
1390/12/02
|
19:02
من تقریبا از پایان بیمه بیکاری ام یک سال و نیم گذشته بوود که دوباره رفتم سر کار . و الان 6 ماه کار می کنم . به حقوقم خیلی احتیاج دارم از طرفی هم دلم برای دخترم می سوزه و دوست ندارم دخترم زیر دست هیچ کس دیگه ای بزرگ بشه حتی مادرم .
1390/12/02
|
19:06
اره عزیزم. من از تیر ماه که شکایت کردم تا دی ماه که کارم به نتیجه رسید حقوق این مدت رو یکجا برام واریز کردند . یعنی شما از تاریخی که پیگیر کارتون میشی تا زمانیکه به نتیجه برسه حقوقت محفوظه . دیروز هم که با اداره بیمه صحبت ک ردم گفتند حقوق بهمن ماه و اسفند ماه با هم واریز میشه ولی نمیدونم که همیشه 2 ماه یکبار میدن یا نه !!!
من با 8 سال سابقه کار 18 ماه و 70% اخرین پایه حقوقم رو برام حکم زدند . کلاس کار اموزی هم نرفتم . بازم اگر سوالی داشتی در خدمتتم عزیزم
1390/12/02
|
19:18
کسی رو برای دوست داشتن انتخاب کن که دلش مثه دریا بزرگ باشه ، که مجبور نباشی واسه اینکه تو دلش جا بشی خودت و کوچیک کنی ...
بچه ها میشه بگین شرط لازم برای بیمه بیکاری چیه؟من شنیدم اگه ما خودمون نخوایم سر کار بریم بهمون تعلق نمی گیره و حتما باید اخراج بشیم ؟من نمی خوام برم سر کار ولی سازمانی که کار می کنم این کارو نمی کنه
1390/12/02
|
19:19
ولی من شنیدم دوباره اگر بیش از 6 ماه کار کنی میتونی استفاده کنی
1390/12/02
|
19:21
اره عزیزم حتما باید اخراج بشی . من خودم استعفا دادم ولی شرکتی که توش کار میکردم خیلی ادمهای خوبی بودن یه وکیل فرستادن وزارت کار روزی که جلسه داشتیم و اونها گفتند که ما بعلت مسائل مالی تعدیل نیرو داشتیم و چند تا از همکار هارو از جمله ایشون و ( من ) تعدیل کردیم . تا اخراج نشی و حکم اخراج نداشته باشی وزارت کار قبول نمیکنه
1390/12/02
|
19:23
پس آخه من چیکار کنم هیچ راهی نداره؟
1390/12/02
|
19:25
مگر اینکه با شرکتی که توش کار میکنی توافقی برات حکم اخراج بزنن و بیان تو وزارت کار یه کوچولو دروغ بگن و شما بتونی از حقت استفاده کنی عزیزززززززززززم .
1390/12/02
|
19:29
بهارک جان سلام من کارمند تامین اجتماعیم . از بیمه بیکاری بیش از یک بار تا سقف 50 ماه میتونی استفاده کنی که بسته به متاهل یا مجرد بودنت مدتش فرق میکنه . وبرای برقراریش هم حتما باید به اداره کار اعلام کنی که اخراج شدی که اکثر کارفرماها با کارگرشون تبانی میکنن. سوال دیگه ای داشتی در خدمتم
1390/12/02
|
21:31
گاه زخمی که به پا داشته ام زیر و بم های زمین را به من آموخته است...
سلام سیلوانا جان. ببخشید حالا که کارمند تامین اجتماعی هستی یه سئوال داشتم. من 18 ماه از بیمه بیکاریم استفاده کردم الان حدود 8 ماهه دوباره برگشتم سر همون کارم ولی به علت نگهداری دخترم به مشکل برخوردم و میخوام دوباره ترک کار کنم سر کارم هم با من همکاری می‌کنن جهت نامه ترک کار. فقط می‌خواستم بدونم میشه دوباره از بیمه بیکاری استفاده کنم یا نه؟ ممنون
1393/08/18
|
15:35
ارسال پاسخ و نظر شما