2410
2553
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4308057 بازدید | 117656 پست
بچه ها یه سر به این تاپیک بزنید حتم دارم خوشتون میاد
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=14041

با صدای تو نمی ترسم از این تاریکی من تو را مست و رها می خواهم مثل یک تکه ی ابر، من تو را می خواهم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها.من الان روز 33 پری هستم ولی بیبی چک منفی میشه. حالتهای پری هم دارم ولی کمتر از چند روز پیش شده.ممکنه بی بی چک اشتباه نشون بده؟راستی کلومیفن خوردم وتا روز 31 شیاف پروژسترون. تو رو خدا اگه اطلاعاتی دارید بهم بگید
سلام
من هنوز10روزمونده به پریودیم، برای بارداری اقدام کردم. تنگی نفس هم دارم شانسی بی بی چک استفاده کردم بعدازظهربودخط دوم کم رنگ نشون داد (باتوجه به اینکه میگن بی بی چک بعدلااقل5روز نشان میدهد)ولی دوباره که استفاده کردم ناشتا 2روزبعدش یک خط نشون داد کسی همچین تجربه ای دارد،چون نمیدونم حامله ام یاخیربرایم خیلی سوال شده؟؟؟؟
2720
سلام
من هنوز10روزمونده به پریودیم، برای بارداری اقدام کردم. تنگی نفس هم دارم شانسی بی بی چک استفاده کردم بعدازظهربودخط دوم کم رنگ نشون داد (باتوجه به اینکه میگن بی بی چک بعدلااقل5روز نشان میدهد)ولی دوباره که استفاده کردم ناشتا 2روزبعدش یک خط نشون داد کسی همچین تجربه ای دارد،چون نمیدونم حامله ام یاخیربرایم خیلی سوال شده؟؟؟؟
گلبرگ جون تبریک میگم
به احتمال خیلی زیاد حامله ای
امکان خطای بیبی چک در مثبت نشون دادن خیلی کمه
با صدای تو نمی ترسم از این تاریکی من تو را مست و رها می خواهم مثل یک تکه ی ابر، من تو را می خواهم...

یاشیتاعزیز ممنون ازلطفت
من ازدیماه شروع کردم ولی مشکلات زیادی داشتم ازجمله عفونت و... واین اولین ماه بود که همه چیز روال بود برای همین تعجب کردم ولی همچنان دوست دارم زودترازحاملگی ام باخبربشم . متشکرم ازامیدت
سلام دوستان .....من این ماه لتروزول مصرف کردم ...الان روز 22 پری هستم ...با کوچکترین تماس سینه هام خیلی درد میگیره .....الان حدود 4 روزی میشه که درد شدید دارم .....این درد در ناحیه سینه ها و مخصوصا در ناحیه سر سینه میتونه به دلیل مصرف لتروزول باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگر نه کی ممکنه بی بی چک جواب صحیح بده....خیلی مضطربم ......
نمیتوانیم کاری کنیم که مرغان غم بالای سر ما پرواز نکنند امامیتوانیم نگذاریم که روی سر ما آشیانه بسازند.
2714
بچه ها من روز 20 ام پریودم سونوی رحم و تخمدان رفتم و دکتر سونو گفت که 1 فولیکول اندازه 5 میلیمتر دارم فرداش هم دکترم معاینه ام کرد ممکنه حامله باشم و توی سونوی روز 20 ام و با معاینه دکتر معلوم نشه؟ با توجه به اینکه چند روزه خیلی حالت تهوع دارم و از همه غذا ها حالم بهم می خوره امروز روز 23 ام پریودمه و هنوز نمی تونم برم آزمایش یا بی بی چک امتحان کنم
2706