2737
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4321669 بازدید | 117656 پست

اینجوری میتونین جوین بشین تو گروه بچه ها.اول کپی کنین لینکیو که براتون گذاشتم بعد تو نت سرچ کنین بعدم خودش میاد یکی یکی چیکار کنین

خدا جون خودت حافظ پسرم باش تا سلامت دنیا بیاد و بغل بگیرمش😗😘😊😶👪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

t.me/joinchat/AAAAAA4dAnCTV8YfmK9YqQ

ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ..."ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮ).....تا آرام گیرد این قلب نا آرام من....."خدای من"....به حضورت،به نگاهت،به یاریت نیازمندم..... ** اِلٰهی وَ رَبّی مَنْ لی غَیْرُکَ ** ..... ** أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ وَ یَجْعَلُكُمْ خُلَفاءَ الْأَرْضِ أَ إِلهٌ مَعَ اللَّهِ قَلِیلاً ما تَذَكَّرُونَ ** ..... ** الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ **
2728
گروه رو ساختم لینکشم گذاشتم اما نمیدونم چرا لینکو حالت خاموش میذاره.یه سریا عضو شدن ولی نمیدونم چجوری بذارم که آبی باشه بزنین روش بیاین راحت.بلدین بگین چجوری بذارم

سایه جون من تل گرام ندارم یعنی دیگه نمیای اینجا

😍
2738

عزیزم سایه جون رفتن تو گروه تل گرام.

نمیدونم میان اینجا یانه.

اگه سوالی داری بپرس تو گروه تل گرام برات میپرسم

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من
عزیزم سایه جون رفتن تو گروه تل گرام.نمیدونم میان اینجا یانه.اگه سوالی داری بپرس تو گروه تل گرام برات میپرسم

واینکه ی سوال دیگه داشتم اینکه من هروقت مدروکسی رومیخوردم ده روز .بعدازقطع کردنش دو روزبعد پریود میشدم.اما امروز روزنهم مدروکسی بود که یکم لک دیدم.روز ۲۸سیکلم هم هست.باردارهم نیستم چون جلوگیری داشتم.میخام بدونم چرا قبل از قطع مدروکسی اینطور شدم البته الان دیگه لکه ندارم فقط همون یبار بود که ببخشید  توی دستمال دیدم میخاستم بدونم اون لکه چی بود؟

😍

مامان فاطیما جان.میام نگران نباش.اما مثل سابق مدام سر نمیزنم.چیزی نیست نگران نباش.احتمال داره تو رحمت بوده باشه یکم اومده.چیز حادی نیست

بچه ها من از ديروز شروع كردم به خوردن ويتامين e يك شب در ميون و ويتامين c از اين قرص جوشان ها گرفتمدكتر هم كه بهم هفته اي يه دونه آمپول ويتامين d3 داده تا چهار هفتههمسري هم كه ذاتا ال كارنتين و ويتامين e هر روز ميخورهتوكل به خدا ببينيم اين دفعه چي ميشه ، البته بايد تا موعد پري بعدي جلوگيري داشته باشممنم ديگه از سروكله زدن و اعصاب خورد كني خسته شدم و درآخر هم نتونستم بفرستمش آزمايش اسپرم😔😔

سلام سویل جون

خوبی عزیزم؟

سویل جون یه آزمایش اسپرم خونگی هست بهش میگن آزمایش لیوان آب.تو نت سرچ کن. اگه شوهرت زیر بار آزمایش نمیره این تست رو به راحتی تو خونه میتونی انجام بدی.

ایشالا که مشکلی نیست

الهی به امید تو، نه به امید خلق روزگار
سلام سویل جونخوبی عزیزم؟سویل جون یه آزمایش اسپرم خونگی هست بهش میگن آزمایش لیوان آب.تو نت سرچ کن. اگه شوهرت زیر بار آزمایش نمیره این تست رو به راحتی تو خونه میتونی انجام بدی.ایشالا که مشکلی نیست

ملي جون اينو تو نت خوندم اما دقيق نيست كه

بازم مرسي كه گفتي

ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ..."ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮ).....تا آرام گیرد این قلب نا آرام من....."خدای من"....به حضورت،به نگاهت،به یاریت نیازمندم..... ** اِلٰهی وَ رَبّی مَنْ لی غَیْرُکَ ** ..... ** أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ وَ یَجْعَلُكُمْ خُلَفاءَ الْأَرْضِ أَ إِلهٌ مَعَ اللَّهِ قَلِیلاً ما تَذَكَّرُونَ ** ..... ** الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ **
سلام سویل جونخوبی عزیزم؟سویل جون یه آزمایش اسپرم خونگی هست بهش میگن آزمایش لیوان آب.تو نت سرچ کن. اگه شوهرت زیر بار آزمایش نمیره این تست رو به راحتی تو خونه میتونی انجام بدی.ایشالا که مشکلی نیست

این آزمایش فقط نشون میده اسپرم داره یا نه.تحرکش و شکلشو که نشون نمیده

2706