2726
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4319142 بازدید | 117656 پست
سلام به همگیگل بانو جون برو آز بده من زمان پریم ۲ اردیبهشت بود ولی بی بی منفی رفتم آز دادم مثبت شد

سلام نگار جون خوبی

شما چند وقتته عزیزم

ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ..."ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮ).....تا آرام گیرد این قلب نا آرام من....."خدای من"....به حضورت،به نگاهت،به یاریت نیازمندم..... ** اِلٰهی وَ رَبّی مَنْ لی غَیْرُکَ ** ..... ** أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ وَ یَجْعَلُكُمْ خُلَفاءَ الْأَرْضِ أَ إِلهٌ مَعَ اللَّهِ قَلِیلاً ما تَذَكَّرُونَ ** ..... ** الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ **

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مامان چشم براه جون سعی میکنم زیاد بهش فکر نکنم ولی نمیشه اخه منم تو این شهر غریبم و کسی ندارم برم پیشش و شوهرمم دیر از سر کار برمیگرده دلم خیلی نی نی میخواد اینجوری از دلتنگیام کم میشه ... نگار جون مبارکه عزیزم من باردار نیستم عزیزم برا تخمک گذاریم منظورم بود

سویل جان من دیروز آز دادم مثبت شد فکر کنم ۴ هفته

نگار جون منم مثل شما دو روز پیش فهمیدم امروز که آزمایش دادم بتام ١١٠ بود 

ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ..."ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮ).....تا آرام گیرد این قلب نا آرام من....."خدای من"....به حضورت،به نگاهت،به یاریت نیازمندم..... ** اِلٰهی وَ رَبّی مَنْ لی غَیْرُکَ ** ..... ** أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ وَ یَجْعَلُكُمْ خُلَفاءَ الْأَرْضِ أَ إِلهٌ مَعَ اللَّهِ قَلِیلاً ما تَذَكَّرُونَ ** ..... ** الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ **

راستی نگار جون مبارکه عزیزم تبریک میگم 

انشالله بارداری راحت و بی خطری داشته باشی گلم

مامان چشم به راه امید داشته باش انشالله باردار بشید من بی بی چک منفی بود ولی آز مثبت شد

آخی عزیزم مبارک باشه نگار جون. آفرین که به بی بی چک منفی اهمیت ندادی! انشاالله بارداری خوب و راحتی داشته باشی عزیزم. دوره هات چند روزه بود خانمی؟

مامان چشم به راه جون من سیکلم 30روزه بود 31سیکل زدم بی بی .بعدشم علایم متفاوته مثلا من خودم هیچ علایمی نداشتم جز درد پریودی .همش فک میکردم پریود شدم

فدات بشم شیوا جونی که بهم امید میدی. برام دعا کنید شاید با دعاهای شماها مامان شده باشم   

مامان چشم براه جون سعی میکنم زیاد بهش فکر نکنم ولی نمیشه اخه منم تو این شهر غریبم و کسی ندارم برم پیشش و شوهرمم دیر از سر کار برمیگرده دلم خیلی نی نی میخواد اینجوری از دلتنگیام کم میشه ... نگار جون مبارکه عزیزم من باردار نیستم عزیزم برا تخمک گذاریم منظورم بود

منم مثل شما از صبح تا ۱۰ شب تنهام. هیچکسم اینجا ندارم. فقط یکی از دوستای قدیم همسرم. اونم ارتباطمون زیاد نیست.‌امروز بعد مدتها اومدیم‌پیششون. تنها سرگرمیمم باشگاه (تازه هوسی نه مرتب! ) بعد هم کلاس موسیقی. برو موسیقی. با تمریناش خیلی سرگرم میشی. فقط خودتو مشغول کن.همین دوستم

2706