2733
2739
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4323362 بازدید | 117656 پست
خاله نیلا جونی منو مامانی برات دعا میکنم ایشالا این ماه تو و همه منتظرا مامان بشن.
نیلا نگاه کن تیکرمو بچم داره میچرخه
ایشلا هفته بعد 31 معلوم میشه اگه بچه خوبی باشه رونمایی کنه
خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖
مرسی الهی خاله فدات شه عزیزمممممممممممممممممم
ان شاله به سلامتی رونمایی میکنه بیای خبر بدی واااااااااااااااااااااااااااای دلم لک زد
خودت چطور مطوری؟تهوع اینا نداری؟
CafeMom Tickers
رهام جون من 4فروردین با وزن 3:100ساعت 8:30ب.ظ بدنیا اومد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی بی چک خارجی بخر همین الان هم نشون میده ماری جان. من بهمن ماه عقب انداختم. فکر کردم باردارم. همه میگفتن 10 روز صبر کن. بعد از 10 روز هر چی بی بی گرفتم منفی بود. معلوم شد اصلا حامله نیستم خیلی خورد تو پرم. رفتم دکتر گفت تنبلی تخمدان داری که پری نشدی. آمپول داد که باز بشه. قرص هم داد که تخمک گذارب انجام بشه.
حالا انشا ا.. که شما حتما باردار باشی. اگه باشی بی بی همین الان هم نشون میده.
خدایا بهم صبر بده.... لطفا .... خواهش می کنم.....
2731
سلام سیب جون اینجا معمولا آن نیستن بیا سوالتو یا علایمتو بگو عزیزم هر کی بیاد ج بده
نیکی جون تو مامان شدی عزیزم؟ بیا از علایمت بگو
CafeMom Tickers
سلام اگه میشه منو راهنمایی کنین دوستان...
من 3 روز از موعد پریم گذشته چنین حالتی برای من پیش نیامده بود (سابقه تاخیر نداشتم) بی بی گذاشتم منفی شد.
الان باید چه کنم؟ یه کوچولو لک بینی داشتم و کمردرد . یعنی مشکل دار شدم؟؟؟
Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
الهیییییییییییییییییییییییییی عیب نداره عزیزم ان شاله این دورانم به خوبی تموم میشه و نی نی میاد تو بغلت همه چی یادت میده عزیزمممممممممممممممم
خاله فدای چشاش
CafeMom Tickers
2740
lovely جون ان شاله که لک لانه گزینی باشه؟ماه اول اقدامته؟آخه بعضی ها ماه اول پری هاشون نامنظم میشه .علایم دیگه ای نداری؟نگران بی بی هم نباش برای بعضی ها دیر مثبت میشه
CafeMom Tickers
نه بابا کجا مامان شدم از فردا پس فردا دوباره میرم اقداااااااااااااااااااااااااااام
چند روز از پریت گذشته علایم چی داری؟ان شاله که این دفعه مامانییییییییییییییییییییییییییییی
CafeMom Tickers
2706