2737
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4324116 بازدید | 117656 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان من باید 15 اردیبهشت پری میشدم که نشدم از یه هفته علایم تیر کشیدن چپ و راست تخمدان و درد گهگاهی شکم و حساس شدن و بزرگ شدن سینه داشتم که این دو روز همشون ناپدید شدن فقط درد سینه دارم سینه هام خیلی بزرگ بودن که این دو روز کوچیک شدن اما پری نشدم ممکنه باردار باشم
فانه جونم منم به خاطر نازایی که هیچ مشکلی نداشتم دکترم اخر پیشنهاد لاپارا داد که تو این عمل فهمیدند که اندومتریوز دارم
شما چطور فهمیدید مگه بدون اینکه عمل بشن اندومتریوز فهمیده میشه
و گلم شاید حبابی که میگی به خاطر گازی که تو لاپارا میزند به اون ربط داشته باشه اما ان شالله برا شما بارداریه
2728
سلام ماندانا جون عزیزم یه بی بی چک بزار ان شاله که بارادری ماههای پیش اینطوری نبودی منم اولش اینطوری شدم بعد علایم از بین رفت و پری شدممممممممممممم البته عقب ننداختمااااااااااااااا ان شاله تو مامان میشی عزیزم مشکلت چیه عزیزم؟
CafeMom Tickers
رهام جون من 4فروردین با وزن 3:100ساعت 8:30ب.ظ بدنیا اومد.
سلام دوستان
ماندانا جون
من قبلا هم اندومتریوز داشتم و عمل کردم و این بار هم از روی علایمی که داشتم فهمیدند اندومتریوزه و بعد عملم کردند من هیسترو هم کردم
الان ماه دومه که اقدام کردم ضمنا من 3 ماه پیش لاپارا کردم فکر نکنم ماله گاز اون باشه
بچه ها دعا کنید پری نشم
برم کربلا برای همه دعا می کنم که مامان شن
سلام بچه ها اومدم بگم من پری شدم.فعلا که منتفی شد تا ماه بعد.
بیشاللا یه روز همه مامان میشین
خدایا برسان گم کرده ای که سال ها فانوس به دست به دنبالش می گردیم...امروز دعا واسه ظهور آقا فراموش نشه . خدایا خودت پسرامو شوهرموبرام حفظشون کن
2740
سلام کوثر جون عیب نداره عزیزم ان شاله ماه بعد با هم مامان میشیمممممممممممممممممم منم تازه 6 پری امچند وقته تو اقدامییییییییییییی؟
CafeMom Tickers
سلام کوثر جون عیب نداره عزیزم ان شاله ماه بعد با هم مامان میشیمممممممممممممممممم منم تازه 6 پری امچند وقته تو اقدامییییییییییییی؟
CafeMom Tickers
عزیزم چون قصد بارداری داری نمیدونم این داروهای ضد بارداری به دردت میخوره یا نه بازم از دکترت بپرس چون سیکلات بهم میخورن دیگه
CafeMom Tickers