2733
2739
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4324949 بازدید | 117659 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گل بانو جون برای منم اصلا منظم نیست. از ۲۳ تا ۲۸ متغیره! من از زمان اقدام روزی یه دونه گلوکوفاژ میخورم چون یکم تنبلی دارم. همون باعث شده یکم نظم بگیره. سالهای اول شروع شدن قاعدیگیم هر دوهفته پری میشدم. دیگه ببین وضعیت من چه داغونی بود!   

2731

سلام دوستان . من هنوز پریود نشدم ک رفتم سونو داخلی

عکسشو میذارم. لطفا ببینید و برام توضیحش بدین و اینکه بد هست یا نه. ممنون

لینک عکس آزمایش

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من
سلام دوستان . من هنوز پریود نشدم ک رفتم سونو داخلیعکسشو میذارم. لطفا ببینید و برام توضیحش بدین و اینکه بد هست یا نه. ممنونلینک عکس آزمایش

عزیزم شما هم مثل من pco هستی. شاید بخاطر اون عقب افتاده. شاید کیست داری

2740
سویل جون برای شما هم مبارک باشه

مرسی عزیزم

ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ..."ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮ).....تا آرام گیرد این قلب نا آرام من....."خدای من"....به حضورت،به نگاهت،به یاریت نیازمندم..... ** اِلٰهی وَ رَبّی مَنْ لی غَیْرُکَ ** ..... ** أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ وَ یَجْعَلُكُمْ خُلَفاءَ الْأَرْضِ أَ إِلهٌ مَعَ اللَّهِ قَلِیلاً ما تَذَكَّرُونَ ** ..... ** الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ **
عزیزم شما هم مثل من pco هستی. شاید بخاطر اون عقب افتاده. شاید کیست داری

Pco یعنی چی؟ شما الان خوب شدین؟

چه دارویی مصرف میکنین؟

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من
سایه جون من اگه بخوام پریمو حساب کنم میشه ۲۷ فروردین که کامل پریم شروع شد و تا امروز میشه ۹ پریم .... امروز همون ساعت ۱۲ که دیروزم گذاشتم کیت یه خط پررنگ و یه خط خیلی خیلی کمرنگ افتاد که نسبت به دیروز شاید یه هزارم درصد پررنگ شده بود اگه بخوام سونوی واژینال بدم کی دقیقا باید برم که هم با کیت مشخص بشه تخمک گذاریم هم با سونو

ببین اول اینکه سونو واژینال نده.چون شونو واژینال رحمو تحریک میکنه خونریزی میکنی یکم.همون سونو ساده قشنگ میگه فولیکول داری یا نه و آزاد شده یا نه.اگه ۲۸ روزس پریودات ۱۳ هومن برو.اگه ۳۰ روزس روز ۱۴ سیکلت بری بهتره.بعدم سونوتو بذار بگم فولیکول غالب داری یا نه و مایع ازاد شدن فولیکول هست یا نه.توی کیت تخمک گذاری هم بهت گفتم خط بالایی که پر رنگه اصلا مهم نیست.خط پایینی باید ببینی کی مثل بالایی پر رنگ میشه اون نشون دهنده ی اینه که تخمک فرداش یا پس فرداش آزاد میکنی

خدا جون خودت حافظ پسرم باش تا سلامت دنیا بیاد و بغل بگیرمش😗😘😊😶👪

ولی من فکر میکنم که احتمالا شما یک مقدار اضافه وزن هم داشته باشی اگه داری باید سعی کنی سریعتر وزنتو کم کنی. اصولا این حالت  pco در اثر مقاومت به انسولینه که یکی از دلایلش اضافه وزنه

مباش در پی آزار و هرچه خواهی کن           که در طریقت ما غیر از این گناهی نیست

یه کیست داری ای اف جان سمت راستت.ولی ربطی به نازایی و باروری نداره.بیشتر تو عقب جلو افتادن پریودت تاثیر داره.pco یعنی تنبلی تخمدان یا تخمدان کیستیک که خطر نداره و قرص بخوری حله.بقیه چیزات مثل رحمت و همه چیزت خوب و نرمال بود.حتی فولیکول هم داری اما آزاد نشده هنوز.اندازه رحمت هم خوبه.کیستتم زیاد بزرگ نیست با قرص رفع میشه.البته صبر کن پریود بشی اگه دیدی با پریود دفع نشد ماه دیگه قرص بخور رفع شه.معمولا با پریود رفع میشه.چون کیست همون تخمکایی هست که آزاد میشه و بارور نمیشه که با پریود دفع میشه

خدا جون خودت حافظ پسرم باش تا سلامت دنیا بیاد و بغل بگیرمش😗😘😊😶👪
2706