2410
2553
عنوان

مراقبتهای بعد از عمل ivf ( هر کس انجام داده و موفق شده )

| مشاهده متن کامل بحث + 375565 بازدید | 318 پست
منم میکرو کردم و بار اول باردار شدم .... بعد از میکرو از اصفهان تا شهر خودم با ماشین سواری اومدم و عقب ماشین خوابیدم.... بعدش تا 6 روز استراحت کردم فقط برا دستشویی و غذا خوردن از جام پا میشدم... تا یک هفته حموم نرفتم اصلا .... و از روز هشتم رفتم سرکار و فعالیتهای عادیمو آغاز کردم. و کارهای سبک خونمو خودم میکردم. و مشکلی هم نبود... شکر خدا بار اول هم باردار شدم... از توالت فرنگی هم فقط سه روز اول استفاده کردم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دنیا جونم مرسی عزیزم چشم رعایت می کنم.
نرگس جان بهت تبریک می گم خدا را هزاران بار شکر که مامان شدی گلم...لطفا بازم بیا و بگو چند وقته؟ جنسیت نی نی معلوم شده؟ میکرو یا آی وی اف به تشخیص دکتره یا به خواست خودمون؟
من امروز عصر رفتم و داروهای دوره اصلی رو گرفتم. به امید خدا باید شروع کنم به تزریق آمپولها. هفته بعد هم وقت سونو دارم. همه برای هم دعا کنیم.
الی جونم حتما این بار مامانی .....همه باید آرامشمون رو حفظ کنیم به هم دیگه هم کمک کنیم.انشالله

2720
سلام منتظران فرشته های کوچک من 33 سالمه ی دخمل ناز 6 ساله دارم 2 ساله برای دومی اقدام میکنم 2 بار ای یو ای کردم الان هم تو برنامه میکرو هستم از دیروز هاش ام جیم رو به همراه سوپر فکتها دارم میزنم تا شنبه که برم سونو انجام بدم راستی کسی هست از چسب جنین استفاده کرده باشه یا همون هچینگ اگه اشتباه نکرده باشم ممنوم میشم راهنماییم کنید
سلام بچه ها من هم مردادماه میکرو کردم با دوتا جنین که نشد الان هشت تا جنین فریزری دارم که قراره امروز اگه خدا بخواد چهار تا رو برام بذارن دعا کنید که موفق بشم درضمن خودم وشوهرم هردو ظاهرا سالم هستیم و ضعیف نیستیم ولی چرا نمیگره خدا میدونه امیدوارم که به واسطه دعای شما و امام رضا ایندفعه خدا به من نظر کنه برای شما هم آرزوی موفقیت دارم
2714
دوستان گلم ایشالا که همتون جواب بگیرید من هم باید شتبه برم دکتر تا برای انتقال چنینهای فریز شده دستور داروهامو بگیرم من هم 5تا چنین فریزی دارم فقط بدبختی اینه که پریود نمی شم کارم دیگه حسابی عقب می افته اخه داروها رو باید از روز بیست ویک پریود اغازکرد
سلام من فکر میکنم دو هفته دیگه میکرو دارم الان هم سوپر فکت و اچ ام جی میزنم ولی زیر دلم درد میکنه البته تازه سه روزه دارم اچ ام جی میزنم سه تا 4 تایی شما هم موقعی که امپول میزدید زیر دلتون درد میکرد ؟
ماناشاد جون امیدوارم ایندفعه به حق فاطمه زهرا جواب بگیری و ما هم از خوشحالی تو خوشحال بشیم ترو خدا مواظب خودت باش و خوب استراحت کن و توکلت به خدا باشه امید داشته باش اونوقت خدا هم انشالله نا امیدت نمیکنهمارو از خودت بی خبر نذار منتظرم راستی هچینگ کردی ؟
سیما جون من هم برات دعا میکنم توهم مواظب خودت باش دیروز رفتم از جنینها که هشت تا بودن دوتاش قابل استفاده شدن و من الان دوتا رو گذاشتم امیدوارم نتیجه بگیرم دکتر گفت استراحت زیادی برای جنین خوب نیست سعی کن همش دراز نکشی بلکه توی خونه تردد داشته باش البته بدون کار سنگین مثل حاروبرقی و لباس شستن بادست ولی غدا خوردن و تلوزیون اشکال نداره که نشسته باشه برای همه آرزوی موفقیت دارم نه متاسفانه دکتر من تکنولوژی هیچینگ رو نداره فقط میکرو کردم راستی زیر دلت هم طبیعی هستش بااین همه آمپول خداحافظ دوست من
الی جون من تا حالا این کار را نکردم اگر حالت خوب بود و تونستی میشه برام دقیق بگی چیکار کردند تا منهم امادگی داشته باشم و چند تا تخمک داشتی راستی از همسرتون هم فردا اسپرم میگیرند ببخشیدا سوالهام زیاد شد به شما نگفتند که چند روز قبل از این کار برنامه ای باهم نداشته باشید امیدوارم به زودی زود بیایی بگی جوابت + شده و ما رو خوشحال کنی و اگر قابل باشم حتما برات دعا میکنم مخصوصا برای تو و ماناشاد که جوابتون نزدیکتره من هم بیشتر از شما ها که نه ولی مثل شما منتظر جوابتونم
ماناشاد ایشالله خدا بهت دوقلوی دختر و پسر بده که مثل الان من بعد از 6 سال به فکر دومی نیفتی
الی جون سلام عزیزم امیدوارم تخمکهای خوبی ازت بگیرن و نینی های خوشگل برات جفتو جور بشه وهرتعدادی که دوست داری حامله بشی وبه سلامتی به دنیا بیاری آمین یا رب العالمین

سیما جون ممنون از دعات به خدامن به یکیش هم راضی شدم امیدوارم خدا هم راضی بشه آمین یا ارحم الراحمین

من به جای الی جوابتو میدم عزیزم بعد از یکماه قرص جلوگیری وبعدش 15روز زدن آمپولهای زیادکننده تخمک که ممکنه در یه هفته سه روز روزی دوتا لازم بشه که عظلانی هستش ولی تعدادشون رو دکتر برطبق سونو هایی که انجام میده مشخص میکنه درضمن سوپر فکت هم که صبحها روزی چند سی سی که اونم دکتر مشخص میکنه رو از روز پانزده که قرص ال دی رو خوردی تا روز تخمک گیری باید بزنی خلاصه کمی سوراخ سوراخ میشی بعداخرین سونو دکتر روز گرفتن تخمک رو مشخص میکنه مثل الی جون که مشخص شده بعد همون روز بیست دقیقه بیهوشی داری و اسپرم رو از شوهرت هم همون موقع میگیرن که به محض درآوردن تخمک اونها را با هم لقاح میدن دوروز بعد شما رو میخوان برای انتقال جنین که همون موقع میفهمی که از مثلا ده تا تخمکت هفت تاش جنین شده که چند تا رو انتقال میدن و چند تا رو درصورت درخواست خودت و پرداخت هزینه که من سیصدو پنجاه تومان شد برات فریز میکنن البته من اشتباه کردم واز ده تا جنین گفتم باراول دوتا بذارن خیلی خوش خیال بودم فکرکردم حتما میگره هرچی دکتر گفت کمه من گفتم نه و بار اول نشد دوروز پیش که رفتم برای انتقال به حساب خودم هشت تا فریز داشتم گفتم ایندفعه چهارتا میذارم که دکتر درعین ناباوری بهم گفت فقط دوتاش برگشتن وقابل انتقال هستن که الان آون دوتا رو گذاشتم که امیدوارم حداقل اون یکیش بگیره راستی برای انتقال دیگه آمپول نداری فقط یه هفته قرص میخوری و خلاص امیدوارم که هیچ وقت نیاز به این داستانها پیدا نکنی وخدا نینتو برات حفظ کنه خداحافظ والتماس دعا دوستان
ماناشاد عزیز ممنون از وقتی که گذاشتی و راهنماییم کردی خیلی خیلی لطف کردی من اون کارهای اولیه رو کردم و امروز روز 7 پریودم بود که رفتم سونو و دکترم راضی بود حدود 8 تا داشتم ولی گفت دوباره تا سه شنبه اچ ام جی 4 تا پودر و 2 تا اب رو بزنم و سوپر فکت رو هم از 20 سی سی کرد 10 تا تا سه شنبه برم ببینم چی میگه شما کی باید ازمایش بدی ترو خدا بیا و خبر بده و من رو هم امیدوار کنی حتما مواظب خودت باش و استراحت کن اگر حالت خاصی هم داشتی بیا و بگو منتظرتم به امید نی نی دار شدنت به زودی راستی ماناشاد جون در مورد نزدیکی چیزی بهت نگفته بودند؟
2706