موضوع بحث

مراقبتهای بعد از عمل ivf ( هر کس انجام داده و موفق شده )

| 1396/01/21 | 01:35 120 بازدید
موضوع بحث: مراقبتهای بعد از عمل ivf ( هر کس انجام داده و موفق شده )
سلام خوبید؟
هر کسی تا حالا این عمل رو انجام داده از روز انتقال جنین به رحم
1- طرز سوار شدن در ماشین و آمدن تا خانه
2- طرز خوابیدن به صورت سر بالا یا دست چپ و راست خوابیدن
3- چه غذاهائی بخورم که یبوست نگیرم ؟
4 - چه جوری برم دستشوئی ؟ لگن - توالت فرنگی - ایستاده
5 - برای حمام کردن چند روز بعدش می تونم حمام کنم ؟
6- آیا می توانم نشسته غذا بخورم یا خوابیده ؟
7- اگر خدا خواست و ماهها گذشت از ماه چندم می توانم کمی در خانه بشینم یا راه بروم ؟
8- ..................
9- ..................
10 - ................
1387/07/19
|
12:41
سلام من قراره عمل ivf انجام بدم ولی از طرفی تست پاپ اسمیرم مثبت بودش میتونم با وجود سرطان دهانه رحم این عملو انجام بدم
1389/07/28
|
14:40
نازنین جان در آی یو آی نزدیکی نه تنها اشکال نداره بلکه شانس موفقیت رو افزایش می ده و معمولا دکترا تاکید دارن که نزدیکی انجام شه چون شما نسبت به سیکل عادی تخمک بیشتری برای باروری داری
1389/07/28
|
16:15
مرضیه جان در آی وی اف سه روز اول خیلی مهمه و باید استراحت مطلق داشته باشی بعدش می تونی بری خونت
1389/07/28
|
16:17
مریم جون مثبت بودن پاپاسمیر حتما دلیل سرطان نیست بلکه فقط مشکوکه و باید مراحل تشخیصی بعدی رو طی کنی احتمالش زیاده که سرطان نباشه.
1389/07/28
|
16:19
سلام
این تایپیک خیلی تایپیک خوبی بوده. چرا دیگه فعال نیست. دوستان عزیز آی وی افی بیاین دوباره باهم باشیم.
من در مرحله آمپولهای سوپر فکت هستم. خوشحال می شم اگه شماها هم بیاید و از تجربیاتتون بگید.
1389/08/08
|
22:07

شیرین جان از حال باید سعی کنی خیلی آرامش داشته باشی، ورزشهای سبک مثل پیاده روی هم تو تحریک تخمکگذاری و کاهش استرس مؤثره در ضمن وقتی برای سونو میری به هر حال افراد زیادی با مشکلات مختلف رو می بینی اگه گوش دادن به حرفاشون دچار استرست می کنه سعی کن به حرفاشون توجه نکنی تو رژیم غذاییت آجیل و کنجد رو فراموش نکن
1389/08/09
|
07:50
سلام دنیا جون. مرسی از راهنماییت. راست می گی حرفهای دیگران خیلی به آدم استرس می ده. همینجوری هم گاهی تو فکر می رم...................تو خودت در چه حالی؟ مامان شدی؟
1389/08/09
|
12:43

سلام بچه ها
من هم قراره دوباره درمونمو شروع کنم..... 4 ساله که دست نگه داشتم........میخوام برا ی اولین بارم برم ای وی اف....برام دعاکنید...میخوام برم شیراز ولی نمیدونم کدوم دکتر بهتره؟..ممکنه راهنمایی کنید
1389/08/10
|
15:49
شولی جان سلام عزیزم به سلامتی انشالله. همون بار اول جواب می گیری .من شیراز نیستم و اونجا کسی رو هم نمی شناسم . سرچ کن حتما راهنماییت می کنند.
1389/08/10
|
16:53

سلام منم سوپر فکت زدم و اچ ام جی و فوستیمونتا دلتون نخواد. 5 شنبه رویان وقت میکرو دارم. یه تخمک بالغ بیشتر ندارم. برام دعا کنین. این ماه آخره.وگرنه باید برم تخمک اهدایی بگیرم...
1389/08/11
|
17:01

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
بچه ها اگه کسی کلیه اش مشکل داشته باشه یا شلی دریچه میترال داشته باشه فکر میکنین در اثر ای وی اف چه بلایی سرش بیاد
1389/08/11
|
20:43
آتی جونم انشالله همون یکی دامنتو سبز می کنه. برات از صمیم قلبم آرزوی موفقیت دارم.عزیزم خودت رو به دستهای مطمئن خدا بسپار و به بزرگیش توکل کن.
چشم عسلی جونم من اطلاعی ندارم. مگه خدای نکرده مشکل داری؟
1389/08/11
|
23:53

چشم عسلی جون بهتره قبل از شروع سیکل آی وی اف با دکتر قلب و کلیه مشورت کنی و دکتر زنان رو هم در جریان مشکلت بذاری
1389/08/12
|
07:44
سلام من فردا وقت دکتر دارم. انشالله می رم برای داروهای دوره تخمک گزاری...
1389/08/16
|
23:25

شیرین جون موفق باشی سعی کن در این مدت از چیزهایی که ناراحتتمی کنه دوری کنی و فقط به چیزای خوب فکر کنی در ضمن انجام ورزشهای سبکی مثل پیاده روی خیلی مهمه
1389/08/17
|
07:48
منم میکرو کردم و بار اول باردار شدم .... بعد از میکرو از اصفهان تا شهر خودم با ماشین سواری اومدم و عقب ماشین خوابیدم.... بعدش تا 6 روز استراحت کردم فقط برا دستشویی و غذا خوردن از جام پا میشدم... تا یک هفته حموم نرفتم اصلا .... و از روز هشتم رفتم سرکار و فعالیتهای عادیمو آغاز کردم. و کارهای سبک خونمو خودم میکردم. و مشکلی هم نبود... شکر خدا بار اول هم باردار شدم... از توالت فرنگی هم فقط سه روز اول استفاده کردم...
1389/08/17
|
09:05
من برای بار 3 هست که ivf میکنم 2بار پیش استراحت مطلق داشتم ولی نتیجه نداد این دفعه بلاستوسیت دارم جمعه برای گرفتن تخمک میرم .دکترم میگه فقط ارامش.
1389/08/18
|
00:40
سلام دنیا جونم مرسی عزیزم چشم رعایت می کنم.
نرگس جان بهت تبریک می گم خدا را هزاران بار شکر که مامان شدی گلم...لطفا بازم بیا و بگو چند وقته؟ جنسیت نی نی معلوم شده؟ میکرو یا آی وی اف به تشخیص دکتره یا به خواست خودمون؟
من امروز عصر رفتم و داروهای دوره اصلی رو گرفتم. به امید خدا باید شروع کنم به تزریق آمپولها. هفته بعد هم وقت سونو دارم. همه برای هم دعا کنیم.
الی جونم حتما این بار مامانی .....همه باید آرامشمون رو حفظ کنیم به هم دیگه هم کمک کنیم.انشالله
1389/08/18
|
00:58

شیرین جان امیدوام تو هم نتیجه بگیری.بار اولت هست؟
1389/08/18
|
01:19
ارسال پاسخ و نظر شما