2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه ولی کاراش قشنگ نیست

از چه نظر قشنگ نیست عزیزم؟! 

بینی من فانتزی عمل شده چندسال پیش میخاستم برم پیشش واسه ترمیم که طبیعی شه و بزرگ تر کنه بینیمو 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2731
من پیش پازوکی وقت داشتم وقتی پیامارو خوندم کنسلش کردم  ۳ ماهه دنبال دکترم پیدا نمیکنم😫😫😫&nbs ...

منم خیلی خیلی رفتم مشاوره

تقریبا همه معروفها رو رفتم 

همه شون ناراضی دارن 

از چه نظر قشنگ نیست عزیزم؟!  بینی من فانتزی عمل شده چندسال پیش میخاستم برم پیشش واسه ترمی ...

نکن اینکاررو پشیمون میشی حالت خوبه ؟؟؟ بزرگ رو کوچیک میکنند اما کوچیک رو بزرگ نمیکنند خراب میشه 

عکس بینیت رو بزار ببینم

میشه برای مادر شدنم به درگاه خداوند دعا کنید.

من بینیمو پیش دکتر حامد عباسی عمل کردم مطبش باغ فردوسه! خیلیم شرایطم خاص بود به خاطر قلبم ریسک عمل بالا بود ولی کار دکتر فوق العاده بود (البته پرستاری فوق العاده مادرمم تکمیل کننده بود!)از اون دماغ عقابی بی ریخت یه چیز خیلی طبیعی و خوش فرم دراود اون روز خواهر شوهرم بعد دوسال فهمید بینیم عملیه! خودم تو حرفام گفتم بهش!

پناه بر تو که بی صدا مرا میشنوی.....
نکن اینکاررو پشیمون میشی حالت خوبه ؟؟؟ بزرگ رو کوچیک میکنند اما کوچیک رو بزرگ نمیکنند خراب میشه  ...

خیلی افتضاحه بینیم 

بینی فانتزی بعد چندسال دفرمه میشه 

یه طرفش فرورفتگی داره

غضروف تیغه بینیم از بین رفته کلا 

خدا لعنت کنه میترای علامه ی خرابکارو 

من بینیمو پیش دکتر حامد عباسی عمل کردم مطبش باغ فردوسه! خیلیم شرایطم خاص بود به خاطر قلبم ریسک عمل ب ...

حامد عباسی بینی منو قبول نکرد .میدونم کارش خوبه.مبارکت باشه عزیزم

نمیدونم خیلی خیلی حساس شدم  بدبختی تو کار یه دکتر یه دونه بد میبینم فرار میکنم  چقد میگی ...

اره خوب بگرد واسه عمل اول

واسه من ترمیمه . هردکتری نمیتونه 

شصت تومن میخاد امالی

2706