موضوع بحث

دادن مغز (بادام-گردو-پسته-فندق) به بچه 9 ماهه

| 1390/12/02 | 14:02 6 بازدید
موضوع بحث: دادن مغز (بادام-گردو-پسته-فندق) به بچه 9 ماهه
پسرم 9 ماهش تموم شده رفتم برای وزنش، این ماه فقط 100 گرم وزن اضافه کرده بود بهداشت گفت بهش مغز بده میخوام بدونم توی این سن زود نیست مغز بدم دل درد نمیگیره؟
1390/12/02
|
11:11
الهی آن ده که آن به
نه عزیزم آسیابشون کن قاطی حریره یا فرنیش کن بده بخوره
1390/12/02
|
11:13
اگه دلت خواست برای سلامتی مامان من و همه مامانای فرشته یه صلوات بفرست خداجونم اگه روزی این فرشته مهربون کنارم نباشه تو این دنیا منم نمیخوام باشم
مامان نخود عزیز دختر منم تقریبا تو همین ماه 8 و 9 به این مشکل وزن نگرفتن خورد اتفاقا دکترش توصیه کرد مغزها رو بدم منم همین کارو کردم که بشدت اوضاع مزاجشو بهم زد ( یبوست) و احساس سیری دائم یعنی واقعا دیگه هیچی نمیخورد بازم مصرانه 1 ماه رو دادم که هیچ نتیجه ای نداد و وقتی قطعش کردم حداقل بچه دوباره اشتها پیدا کرد البته این تجربه منه بهرحال مدت کوتاهی تستش کن
1390/12/02
|
11:27
من هم تجربه خوبی برای استفاده کردن از این مغزها ندارم
ده نوع مغز رو با هم آسیاب کردم...پسته. بادوم. بادوم زمینی. بادم هندی. فندق. مغز کدو. مغز آفتابگردون. کنجد و نخود شور. گردو....آسیاب کردم و روزی یک قاشق تو سوپش میریختم( خیلی هم زیاد نمیدادم)....نتیجه اش این بود که نه تنها وزن نگرفت تمام بدنش دونه های سفید در آورد و دو ماه یبوست شدید شد...که قطره اهن رو یه مدت ندادمم تا بهتر شد

1390/12/02
|
11:51
به قیمت سپید شدن موهایم تمام شد، ولی آموختم که: ناله ام سکوت باشد/ گریه ام لبخند/ و تنها همدمم، خدا/
هنوز زوده عزیزم زیر یکسال فقط مغز بادام بده.
1390/12/02
|
12:40
خدایا.... دستم به آسمانت نمی رسدتو که دستت به زمین می رسد بلندم کن.
واسه اینکه وزن بگیرن سعسی کنید با پیاله بهشون غذا بدید اولش سخته ولی کم کم عادت می کنن و حسابی تپل میشن.با قاشق بچه حوصله نداره.خسته میشه.هر نیم ساعت یکبار یه چیزی بدید بورن.خلاصه باید با این روش غذا دادن کنار بیاین .خودتون رو جای بچه بذارین.اونا می خوان دنیا رو کشف کنن غذا خوردن چی چیه.ذات بچه همینه.باید بگردین بینین چه طعمی رو دوست دارن.بعضی از بچه ها عاشق بو و طعم غذای بزرگتران و از فرنی و حریره و سرلاک بدشون میاد.باید درک کرد این کوچولوها رو.بوووووووووووووس واسه همشون
1390/12/02
|
14:02
ارسال پاسخ و نظر شما

جدیدترین موضوعات دو روز گذشته

سرماخوردگی

5 دقیقه پیش
پربازدیدترین موضوعات امروز
1 روز پیش  |  امروز  29461  بازدید
22 ساعت پیش  |  امروز  10372  بازدید