2737
2739

چتاشو بخونید!

ازش لباس خریدم لباسارو نمیگه چیکار کرده یا فروخته یا گم کرده یا هرچی خلاصه نه‌پول میده نه لباس

پولم کمه ولی این همه وقیح بودنش واقعا اذیتم میکنه

چجوری پول حروم میخورن😔

بچه ها میشه لطفا بلاک ریپورت کنین؟ 

ای دیش اینه

stock.lady.fashion

💗همسر مهربونم و دختر نازم خدارو شکر برای داشتنتون💗

برو پیج غزاله دلفانی بگو بزاره برای ریپورت به غلط کردن بیفته

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
به تک تک فالورهاش پیام بده و همین اسکرین ها رو بفرست

فرستادم ولی بلاکم کرده دیگ فالوراشو ندارم

💗همسر مهربونم و دختر نازم خدارو شکر برای داشتنتون💗

خوبه این ج داده

ما خریدیم از تلگرام طرف یه مشت جنس آشغال فرستاد بعدم بلاک نقطه سر خط

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !

من امروز نزدیک ۸۰۰ سفارش دادم از اینستا😐😮

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"                                          #دکتر_کاتوزیان پدر علم حقوق ایران
2706