2737
2739
عنوان

baby chech

681 بازدید | 66 پست
سلام مهربونا من آخرین بار 30 مهر پری شدم.همیشه هم منظمو مرتبه تاریخام. باید 30 آبان یا نهایتا تا 2 آذر مجدد میشدم ولی هنوز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نگرانم.اقدام جدی نداشتم. ممکنه ؟؟؟؟؟؟؟ دلم درد میکنه یه هفته س،ترشح شدیییییید.تپش قلب حتی بعد از چند قدم راه رفتن.مدام هم گرسنمه...در حد تیم ملی. شاید توهم زدم. بی بی چک میتونم الان استفاده کنم یا زوده؟
خوشحالم تو زندگی عشق و آرامش دارم (با آهنگ سیاوش شمس بخونین لطفاً)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وااااااااااای مهساااااااااااااااااااااااااااا جون خدا از دهنت بشنوه از خدامه آخه همسرم میگه زوده الان ولی من نی نی میخوام اگه مثبت باشه که جشن میگیرم
2740
نه الانم بزاری نشون میده ولی صبح رو به اون خاطر میگن که ادرار غلیظتره...زود نشون میده من خودم عصر گذاشتم
همه چی شده پارتی و پارتی بازی،خداجونم پارتی ما هم تویی،خودت هوامونو داشته باش،ما فقط تو رو داریم🥰🥰❤❤
وای خدا جونم یعنی حاجتمو دادی؟؟؟؟؟ من گفتم همسرم از خر شیطون پایین بیاد ولی الان... نمیدونم شایدم فقط یه حسه.... خدا کنه زودتر ساعت 3 بشه برم خونه ببینم چی میشه
2706