2737
2734
عنوان

ننشتن کودک 1ساله و کوتاهی قد

1823 بازدید | 11 پست
سلام. پسرمن امروز 1 سالش شد. اما خودش اصلاً نمیشینه و وقتی هم خودم مینشونمش تلو تلو میخوره؟
در ضمن قدش هم 71 سانتی متر ه که از دو ماه پیش تا الان رشد نکرده.
چیکار باید برای افزایش قدش بکنم؟
چه غذاهایی مفید است؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پسر من میخرید بعد روی زانو راه میرفت ولی 4 دست و پا نمیرفت دستشم بجایی نمیگرفت بلند بشه به دکترش گفتم گفت بچه اول 4 دست و پا میره بعد راه میره بعد رو زانو راه میره به شما چون جهش زده ما دیگه مراحل قبل رو در نظر نمیگیریم اگه 1.5 هم راه نره مشکلی نیست چون حرکات زودتر از سن انجام داده..... شما هم نگران نباش با دکتر مشورت کن که در جریان کامل مراحل رشد کوچولته
خب معلومه درست یاد نگرفته که بشینه.
یه مدت یه بالش تکیه بده به دیوار وتکیه اش بده به بالش که صاف بشینه بعداز یه مدت کمرش عادت میکنه
خدای مهربون...
خواهش می کنم
خواهش می کنم بابای عزیزمو شفا بده....
سلام. دوستم بچه اش یک سال وسه ماهگی راه رفت
درضمن قدی که الن بهداشت میزنه فقط روند رشدش رو نشون میده نه کوتاهی و بلندی قدش رو
اگه وزن نمیگره و قد نمیکشه بهتره با مشورت دکترت براش تقویتی شروع کنی
2740
دکترش چی میگه عزیزم ؟؟؟؟؟؟؟

دکتر باید بهت راهکار بده حتمااااااااااااااااا
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******