2752
2734
عنوان

اسهال با ک آموکسی کلاو بچه ی 11 ماهه

3140 بازدید | 25 پست

مامانا چ کنم؟ بچم اسهال شده با شربت کوآموکسی

بدجوری هم مقعد و آلتش سوخته از اسهال، تند تند هم میشورم و پوشک عوض میکنم ‌ولی ن اسهال خوب میشه ن سوختگی برا سوختگی هم پودر بچه، وازلین، روغن نباتی جواب نداده 

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 

دکتر داده بود؟ 

فک ککم واسه مادر شیرده هم‌ممنوعه خوردنش چون باعث همین مشکلات میشه 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسهال  خوبع عفونت هاش  میره 

ولی کته اینا بده  بهش 

زیاد دیدی اسهال شد ببر دکتر داروشو  عوض کنه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بهش سیب رنده شده که رنگش عوض شده و موز بده

به بدنشم پماد زینک اکساید بزن

بهش شیر و آب هم زیاد بده که بدنش کم آب نشه

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
دوباره ببر دکتر باید داروشو عوض کنه

تقریبا خوب شده چون دیگه هیچ مشخصه بیماری رو نداره فقط میگم چون آنتی بیوتیکه دوره اشو تموم کنم

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 

منم با آموکسی کلاو اسهال شدم

فردازنگ بزن دکترش براش تغییر بده

از پماد کالاندولا استفاده کن

البته پماد ان ان هم خوبه که کورتون داره

و زیاد نباید استفاده شه

با مشورت دکتر داروخانه استفاده کن

اسی یه راهی بهت یادمیدم همیشه یادت باشه منم بچه هام به انتی بیوتیک کلا حساسن واسهال میشدن دکترمتخصص بچم بهم گفت باهرمرتبه که انتی بیوتیک میدی ، به همون میزان شربت زینگ کودکان بده مثلا ۳ سی سی انتی بیوتیک میدی،۳ سی سی هم شربت زینگ کودکان بده اسهالش کمک کم کنترل میشه تا به حدنرمال میرسه برا کم ابی بدنش حتما بهش اب زیادبده و محلول او،آر،اس طعم دار ازداروخونه بگیربهش بده

🚫🚫"لطفالایک ممنوع"🙏متشکرم😉🚫🚫