2752
2734
عنوان

یکم حال خوب ♥️

195 بازدید | 12 پست

یه سوال ؟ 

اگر خیلی بهتر از چیزی که فکر میکردی بشه چی ؟

اگر همه تغییراتی که الان توی زندگیت به وجود میاری به نتیجه ای خیلی قشنگ تر از چیزی که تصور می‌کردی ختم بشه چی ؟!! 

خواستم یه چیز حال خوب کن بنویسم ،بعضی وقتا یه جاهایی از زندگی ما می‌ترسیم یا خسته میشیم میگیم اگر نشده چی اگر بد شد چی اگر تهش نرسیدیم چی، داشتم فکر میکردم تا حالا به خودمون گفتیم اگر بهتر از چیزی که فکرشو میکردیم شد چی ؟ یعنی ارزش امتحان و تجربه کردن این حال خوب نداره؟!!، اینکه بعدش به خودت افتخار کنی که جا نزدی، تا امتحانش نکنی که نمی‌فهمی ♥️💜💛💙💓💗 

اینم میگذره ولی جا نزن دوست من میدونم سخته ولی  به خودت و قوی بودنت افتخار کن تو چیزی از بقیه آدما کم نداری، تو تک و خاصی 💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا عزیزم

کنکوری ام 

درسم نمیخونم

انگیزه و انرژی و هدفم دارم

اما همش خسته ام و خوابم میاد و همش میگم اگه نشه چی از اون جایی که ماشالله خیلی ام کمال گرام به چیزای خیلی خیلی خوب فکر میکنم که به جای اینکه بهم انرژی بدن ازم انرژی میگیرن.از خودم بدم میاد که انقدر ضعیف شدم

2731
کنکوری ام  درسم نمیخونم انگیزه و انرژی و هدفم دارم اما همش خسته ام و خوابم میاد و همش میگم ا ...

منم کنکوریم و دقیقاً مثل خودت کمالگرا امروز یکم بی حوصله بودم و این فکرا میومد توی ذهنم که یکدفعه چیزی که الان تاپیک زدم خوندم و برای همین تاپیک زدم که شاید اگر یکی مثل منه بهش حس بهتر بده ، ببین بخاطر زمستون هم هست اولش صبحا سعی کن چند دقیقه ورزش کنی یا پری پشت پنجره ولی لباس گرم بپوش مریض نشی خدایی نکرده چیزای مقوی هم بخور حتما کنارش من خودم زمستون که هوا تاریک بشدت خوابم میاد و خرس میشم 😂🤦🏻‍♀️ ولی مثلا تایم مطالعمو کم تر میکنم نه تایم کل مثلا یه درس دو ساعت پشت هم نمیخونم تقسیمش میکنم به دو تایه ساعت یا بعضی وقتا کمتر

کنکوری ام  درسم نمیخونم انگیزه و انرژی و هدفم دارم اما همش خسته ام و خوابم میاد و همش میگم ا ...

تایم مشخص بزار برای رویا پردازیت ایتم های درسی بنویس وقتی یکیش انجام داده تیک بزن که بهت حس اینو بده به یکی از دستاوردا یا یه بخش از برنامت رسیدی ولییی ببین نتیجه خیلی می‌تونه قشنگ باشه اگر الانم باز شروع کنی بعضی وقتا باید فقط شروع کنی مهم نیست حسش نیست مهم نیست ساعت رند نیست  فقط دو ساعت وقت داری، اتاقت اونجوری که میخوایی نیست ،فقط باید انجامش بدی ذهن ما کارای سخت دوست نداره میخواد تو منطقه امنش باشه ولی تو نباید بزاری مانعت بشه من هر چی هم بگم تا خودت نخوایی فایده نداره ولی حیف باور کن ما آدما قوی تر از چیزی هستیم که فکر میکنیم 

اصن حسش نیست فقط دختر🙁

بعضی چیزا رو باید به زور انجام بدی حتی وقتی حسش نیست بخاطر نتیجش بخاطر وقتی که از سر جلسه اومدی بیرون یه خنده رو لبت باشه بعدش بیایی و راااحت بخوابی وقتی نتیجه ها اومد و رتبتو دیدی از خوشحالی ندونی چیکار کنی چون شده چیزی که میخواستی جواب همه اون تلاشا اون خوندا اونم وقتایی که سخت بود و حسش نبود گرفتی 

سلام عزیزم خوبی میگم من یه دختر ۲۴ سالم هرکی میاد خواستگاریم خانوادم ردش میکنه دوس دارم ازدواج کنم به زودی زود عروس شم تورو خدا راهکاری سراغ داری هر چی از خدا میخوای بهت بده به حق ابولفضل عباس 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
سلام عزیزم خوبی میگم من یه دختر ۲۴ سالم هرکی میاد خواستگاریم خانوادم ردش میکنه دوس دارم ازدواج کنم ب ...

سلام عزیزم نمی‌دونم گلم 🙁،مثلا میتونی توی فعالیت های مختلف شرکت کنی و بیشتر تو اجتماع باشی و شاید خواستگارات بعضی ملاکا رو ندارن که خوانوادت رد میکنن

سلام عزیزم نمی‌دونم گلم 🙁،مثلا میتونی توی فعالیت های مختلف شرکت کنی و بیشتر تو اجتماع باشی و شاید خ ...

هر چی از خدا میخوای بهت بده به حق ابولفضل عباس 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین