2726
عنوان

سکسکه? جنین و علت آن

25869 بازدید | 11 پست
آیا کسی‌ در مورد علت سکسکه? جنین اطلاعاتی داره ؟ آیا نحو خواب مادر در سکسکه? جنین تاثیر داره؟
من الان در هفه? سی سوم بارداری هستم .و دخترم این روز‌ها خیلی‌ سکسکه می‌کنه ،حداقل روزی شش هفت دفعه ،شب‌ها هم به همین خاطر از خواب بیدار میشم ،نگرانم که نکنه مدلی‌ که من میخوابم باعث شده که بچه نتونه خوب نفس بکشه ،و واسه? همین سکسکه می‌کنه .لطفا اگه کسی‌ در این مورد تجربه داره کمکم کنه ،ممنونم

بسیاری از زنان باردار در اواخر بارداری حرکات ریتمیکی را در جنین احساس می کنند و اغلب آنها وقتی می فهمند جنین آنها سکسکه کرده است، شگفت زده می شوند! بله، درست است. بسیاری از جنین ها هنگامی که درون رحم هستند، سکسکه می کنند و برخی از آنها ممکن است چند بار در روز سکسکه کنند. در سونوگرافی رحم هم می توان سکسکه جنین را مشاهده کرد. سکسکه جنین یک پدیده طبیعی است که در انتهای سه ماهه اول یا ابتدای سه ماهه دوم بارداری شروع می شود، اما معمولا در این هنگام مادر آن را احساس نمی کند. برخی از زنان ممکن است این سکسکه را به صورت رشته ای از حرکات ریتمیک خفیف –چند بار در روز احساس کنند و برخی دیگر تنها گاهی این حرکات را احساس می کنند. سکسکه در نوزاد تازه به دنیا آمده هم شایع است و بنابراین نباید از اینکه نوزادتان گاهی سکسکه می کند، نگران باشید. علت دقیق سکسکه جنین روشن نیست اما به هر حال تنها جنین هایی که آن قدر رشد کرده اند که دستگاه عصبی شان به قدر کافی تکامل یافته باشد، سکسکه می کنند. اعتقاد بر این است که جنین مایع آمنیونی را می نوشد و نیز استنشاق می کند. در این هنگام مایع وارد ریه های وی می شود، بعد دیافراگم منقبض می شود و سکسکه روی می دهد.

سلام. در هفته 34 بارداری هستم و جوجه ام روزی 5 تا 6 دفعه به مدت تقریبا 2 دقیقه تکان هایی می خورد که تقریبا مثل سکسکه می باشد.لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره یا براش اتفاق افتاده،بازگو کنه تا منو از نگرانی در بیاره.منتظرم.مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من تویه سایتی می خوندم نوشته بود جنین مقداری از مایع آمنیوتیک ومی بلعه وباعث سکسکه می شه وهیچ نگرانی نداره
اگه چشمون قشنگت به امضام افتادمی شه 3تا صلوات برای محمد وآل محمدوسلامتی امام زمان عج وظهورش وسلامتی مادرم وسلامتی نی نیم بفرستی من می میرم برای صلواتهای ناشناس.. <<<<<<<
سلامممم من هفته 35 هستم دخمل منم سکسه میکنه تو طول روز ممکنه چند بار این اتفاق بیفته خیلی برام جالبه وقتی اینجوری میشه فقط دست میزارم رو شکمم و قربون صدقه اش میرم خدا جونم عظمتت رو شکر
سفر 9 ماهه من و نی نی جونم از 27فرودین ماه شروع شد..خدا جونم تا آخر این راه و تا همیشه هوای دخمل نازم رو داشته باش شکرررررررررررررررررررر 36 هفته