2737
2739
پسرم 7 ماهه است. دو روز در هفته میرم شرکت. هنوز خیلی به غذای کمکی عادت نکرده. در واقع میشه گفت به زور می خوره. غذای اصلی اش همچنان شیره. نسبتا هم خوب میخوره. 7ماه و 5 روزشه و 9700 وزنشه.
یکی از دوستام میگفت شیردوش توی این سن کمک نمیکنه. نمیدونم حرفش چقدر درست بود. یه دونه دست دوم پیدا کردم 200 تومن هزینه اش هست. می صرفه این هزینه رو بکنم یا واقعا دیگه شیردوش استفاده ای نداره؟

ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی دوستان از جواب

تقریبا 8 ساعت پیشش نخواهم بود. آخه با دست فقط به اندازه یه وعده می تونم بدوشم. گشنش نمیشه؟ اینقدر نگرانم من نباشم گشنه بشه.

الینا منم قصد دارم همین کار رو بکنم. پس شما این کار رو میکنی. نی نی تون شیشه رو خوب میگیره؟ از قبل شیشه رو می شناخت؟
2740
عزیزم به مرور شیر همه مامانا کم میشه من شیر دوش اونت داشتم ناک هم داشتم ولی آخر سر با دست دوشیدم میزان شیرم هم از زمانی که با دست دوشیدم بهتر بود ممکنه تا یکی 2 هفته اول که میری سر کار و پیش نی نی نیستی نشت کنه اما بعد دیگه معمولی هستی من فقط بزرگی سینه هام سر کار اذیتم میکنه
مرسی الیناجان از راهنمایی هات

من صبح که بیدار میشم می دوشم. یعنی هنوز که کارم رو شروع نکردم صبح ها این قدر می دوشم فریز می کنم.تقریبا یک سوم یک لیوان میشه. احتمالا اگر دو بار هم شرکت بدوشم به دوسوم لیوان برسه.

بعد یه سوال دیگه. توی شرکت توی یخچال نگهداری میکردی درسته؟ بعد همونو بدون اینکه فریز کنی واسه روز بعد نگه می داشتی درسته؟ یعنی خراب نمیشه؟
2706