2410
2553
عنوان

ختنه با حلقه

| مشاهده متن کامل بحث + 107759 بازدید | 20 پست
مامان علی کوچولو هرچه زودتر ببر ختنه ش کن که هر یه روزیم که دیر کنی سخت تر میشه من پسرمو 40 روزه بردم دکتر گفت چقدر دیر کردی ولی حلقه خیلی ساده و راحت بود بعد از 7 روز هم افتاد و تموم اصلا سختی نکشید پسرم با اینکه خیلی کولی بود ولی آنچنان گریه هم نکرد درد وبی تابی هم نداره تا 7وز استامینوفن رو بهش بده حتما چون ضد التهابه و زودتر حلقه میفته حمام هم ببری خیلی خوبه براش و باعث میشه زودتر و راحتتر حلقه ش بیفته
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه میخواین با حلقه انجام بدین نذارین سنش از 4 ماه رد بشه چون دیگه دستش به حلقه میرسه و ممکنه به خودش آسیب بزنه من بردمش کلینیک ختنه نوزادان تهران تو خیابون پاسداران که خیلی واردن و این توضیحو دادن و حرفشون هم به نظر منطقی میاد

ببخشید من پسرمو ۱ یاعت پیش ختنه کردم فقط اونجایی که ادرار نیکنه قسمتیش زیر حلقه اس بنظرتون مشکلیه؟؟؟

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
2456
سلام مامان علی جون پسرم دقیقا 2یا 3ماهش بود ختنه حلقه ای کردیم نه خون و خونریزی بود نه هیچی اتفاقا ه ...

سلام مامان رکسانا جون .. منم پسرم 3 ماهشه تازه سه روزه حلقه انداخته .. بعد از ختنه به روش حلقه چه مراقبت هایی داره ... دکترش فقط استامینوفن داده .. پماد؟قطره؟ ........ چی لازم داره بهش بدیم