2703
2553
مهر آیین جان ضرر داره یا نداره واجبه بزنی عزیزم من هفته ای 1 بار از 3 ماهگیم زدم
ناگفته نمونه که 2 هفته 1 بار بستر میشدم بعد تو بیمارستان هم میزدند
قهـــــــــوه را تلــــــــــــخ­ دوست دارم مــــــــــزه ی زنــــــــــــد­گی میـــــــــــــ­ــدهد
فقط میگن که درصد خیلی کم زایمان زودرس داره همینو میخواستی بگم؟
قهـــــــــوه را تلــــــــــــخ­ دوست دارم مــــــــــزه ی زنــــــــــــد­گی میـــــــــــــ­ــدهد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرلوتون: آمپول پرولوتون Proluton Depot نام ژنریک، Hydroxyprogesterone Caproate USP حاوی 250 میلی گرم پروتولون دپوت، پروزسترون طولانی اثر که برای موارد تهدید به سقط، سقط تکراری، ناباروری ناشی از نارسایی جسم زرد، و آمنوره اولیه و ثانویه به کار می رود. در موارد سابقه هرپس در بارداری و تومورهای کبدی نباید استفاده شود. در مورد آثار جنینی این دارو مطالعه کافی صورت نگرفته است ولی در حال حاضر عوارض جنینی خاصی اثبا ت نشده است. در صورت تجویز توسط پزشک، منافع باید در مقابل معایب سنجیده شود
2720
مهر آیین جان من که باردار بودم 35 تا زدم
هفته ای 2 تا
ضررشم می تونم بگم درد دارره خیلی :دی
نی نی هم هفته 41 با سزارین دنیا اومد
الان 5 ماه و 3 روزش
خدارو 100000000 بار شکر
خیلی نازه

همه ی زندگیم پراز معجزه های حضور توست خدای من .
فقط یه چیز دیگه اینکه همیشه اینطوری دستامو بگیر...
2714
نه اصلا
ولی بارداری سختی داشتم
همش بیمارستان بودم
2 ماهی بستری شدم
ولی ماه های آخر راحت بودم
چون اصلا هم تحرک نداشتم کلی وزن اضافه کردم
مواضب به اضافه وزنت هم باش

همه ی زندگیم پراز معجزه های حضور توست خدای من .
فقط یه چیز دیگه اینکه همیشه اینطوری دستامو بگیر...
منم تا الان که به امیدخدا ماه هشتم 8تا زدم از اول بارداریم شبی ی شیاف سیکلوژست هم مصرف میکنم هرچی باشه فایده اش بیشتر از ضررشه ان شاا... همه نینی هاشونو بسلامت بدنیا بیارن و منتظرا هم دامنشون سبز بشه.
برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات میفرستین ... ممنون
2706