2733
2734
36 هفته ام.دیروز سونو دادم مایع دورجنین بیش از حد طبیعی و 22 بود.. جنین 2 هفته بزرگتر از تاریخ آخرین پری بود. البته همیشه از اول بزرگتر بود بچه و مایع هم از ماه 6 شروع کرد از 19 رسید به 20 و حالا هم 22. تو 1 ماه و نیم گذشته 2 بار آز قند دادم، نداشتم. حالا امروز رفتم دکتر برام قشنگ 5- 6 صفحه آز و سونو نوشت. دوباره آز قند، سونو برای بند ناف بچه.. درصورتی که دیروز سونو بودم.. برای هفته ی دیگه یه سونو دیگه و یه عالمه آزمایش.. و NST و اصرار و اصرار که همین امروز NST و قند و بند ناف رو برو انجام بده.. بهش میگم ممکنه مشکلی نباشه ولی مایع زیاد باشه؟ میگه نه، حتما کمی قند داری.. بعدم گفت نمیتونی طبیعی زایمان کنی. شوهرمم نذاشت هیچ کدومو بدم.. دکترم مصدقه تو صارم. پسفردا پیش دکتر روغنی زاد وقت دارم، شوهرم میگه برو پیش اون، اگه اونم همینا رو گفت همه شو انجام بده.. بچه ها کسی مثل من بوده؟ خیلی نگرانم...
من اطلاعی ندارم اما ایشاله که طوری نیست آیت الکرسی بخون برا آروم شدنت
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام ,منم هفته ۳۶هستم,برعکس شما مایع امنیوتیک من کمه و الان یه هفته است هر روز سرم میزنم,هر یک ساعت یه لیوان اب می خورم همش هم به پهلوی چپ دراز میکشم,ان اس تی و کلی ازمایش انجام دادم,سونو هم پس فردا باید برم
2738
منم اینجوری بودم هم وزن بچه بالا بود هم مایع امنیوتیک اما سونو گفت بچه مشکلی نداره قندمم نرمال بود بنابراین دکترم اصلا مهم نبود براش تا چهل هفته هم نترکیدم خخخ به زور ترکوندنم ولی بعد از یه،ساعت گفتن نمینونی طبیعی بیاری، بردنم سزارین وزن بچه 4200
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من اصلا اصلا ورم نکردم.. دو هفته پیش آخرین آز قند رو دادم.. قند دوساعته.. نداشتم.. مامان حنا با آب خوردن زیاد مشکلت رفع میشه عزیزن انشااله. ممنون مامان صبا.. تازه از بیمارستان اومدم نیکی جان.. پیش دکتر بودم...
بیشتر زیادی بودن مایع امنیوتیک علت خاصی نداره ممکنه همون درشت بودن جنین علتش باشه ولی چرا آز نمیدی؟ بده خیالت راحت شه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ببخشید، هفته 34
من هفته 32 ،29 بود میزان امنیوتیکم
منم اصلاااا ورم نداشتم، تا لحظه اخر
2706