2733
2734
عنوان

خدایا شکرت

727 بازدید | 17 پست
امروز دلم خواست فقط به چیزایی که دارم فکر کنم و فکر نداشته ها رو بزارم کنار
دلم میخواد به خاطر همه چیزایی که خداوند به من داده و به خیلی ها نداده (آرزو میکنم همه بی نیاز بشن) ازش تشکر کنم و بگم خدایا قدرت تشکر بابت این همه لطفت رو ندارم ازت ممنونم و خواهش میکنم برام حفظشون کن.
چرا ما آدما عادت کردیمم همش بگیم خدایا من اینو ندارم اونو ندارم؟ چند بار با خدا صحبت میکنیم و میگیم من اینو دارم و من اونو دارم و بابت داشتنش خیلی خیلی خوشحالم؟
خدایا از اینکه همسرم آدم خوبیه ازت ممنونم
از اینکه برای نی نی دار شدن مشکلی نداشتم ازت ممنونم
از اینکه پسرم سالمه یه دنیاااااااااااااااااااااااااااااااااا ازت ممنونم
از اینکه پدر و مادر و خوهر و برادرم سالمن ازت ممنونم
واز اینکه بزرگترین و مهمترین نعمتتو به من که همون سلامتی هست عطا کردی واقعا ازت ممنونم
بقیه چیزا خیلی مهم نیست (خونه.ماشین.پول.طلا.رنگ مو.مانیکور ناخن.....)
فقط ههممونو عاقبت به خیر کن
میخواهمت تا عمق جان .دیوانه وار افسانه وار
خدایا به خاطر بچه هام و سلامتیشون ازت ممنونم به خاطر همسرم و سلامتیش ازت منونم به خاطر سلامتی پدر و مادر و خواهرهام و خودم ازت ممنونم
خدایا ازت سپاسگذارم که لحظه های سخت کنارمی که بی واسطه می تونم باهات حرف بزنم که صدام را می شنوی و ارومم می کنی ازت ممنونم که هستی همیشه و از این که تو را دارم خدایا به خاطر خودت فقط و فقط خودت ازت ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
خدای بزرگ و مهربون به داده و نداده ات شکر ممنونم خداجون به خاطر بچه سالمی که بهم دادی به خاطر همسر مهربونی که بهم دادی به خاطر نعمت سلامتی و و و و خدایا هزاران مرتبه شکرت

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع). خدایا هزاران مرتبه شکرت. انشاالله همه به آرزوی قلبیشون برسن. آمین

هیوا جان فدات عزیزم خدا رو شکر .راستش خودم امروز با این فکر کلی انرژی گرفتم گفتم شاید بتونم کمک کنم دوستای نی نی سایتیم هم انرژی بگیرن
میخواهمت تا عمق جان .دیوانه وار افسانه وار
خدا جووووووون شکرت دوست دارم کمکم کن همیشه کنارم بودی بازم بیشتر از قبل کنارم باش
دارم دلگرم تر میشم از این نزدیکی با اتیش...    کسی پشت من ایستاده که مثل کوهه سرسختیش....          ❤sh❤sh❤
2706