2733
2734
عنوان

چند وقت دیکه عروسیم...سوال داشتم🙏

466 بازدید | 17 پست

سلام مخاطب مهربونم❤

چند وقت دیگه عروسیم برای رقص عروس کمک میخواستم...میخوام دوتا رقص داشته باشم یکی معمولی و دیگری با موزیک خیلی آروم فکر کنم میگن تانگو 

این دوتا رو باید پشت هم اجرا کنم؟ضایع نیست؟بعد رقص هام رقص کیک هم هست که نمیخوام خودم برقصم بقیه رقص چاقو برن

ایده هم اگر دارید ممنون میشم بگید💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه رقصت با اهنگ سلام عاشقونه اندی و قسم‌میخورم هنگامه برقص 

برا رقص چاقوام سرچ کن کلی اهنگ میاره

برای توی کوچه رقصیدن...برای ترسیدن به وقت بوسیدن...        برای تغییر مغزها که پوسیدن...
2731

نه چه ضایعی.شهرما که پشت سر همه همش.اونروز عروسی بودم.عروس یه تکی رقصید یه دونه تانگو با داماد‌،یه دونه رقص معمولی با داماد.یه دونه با خواهرش.یه دونه با باباش.یه دونه با مامانش.یه دونه با خالش.یه دونه کلا خانوادکی با مامان بابا و خواهربرادرش.همشم پشت سر هم😂

یعنی مثلا فاصله بینش باشه زشت نمیشه؟نمیگن عروس هی پامیشه؟

رقصاتو یک جا برو تموم بشه ، والا ما که عروسی میریم همش میگیم پس کی داماد میره ما بریم‌وسط😄😄

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
رقصاتو یک جا برو تموم بشه ، والا ما که عروسی میریم همش میگیم پس کی داماد میره ما بریم‌وسط😄😄

ما عروسیامون مختلط داماد و همه آقایون کاملا حاضر درصحنه هستن😂