2733
2734
سلام خواهرای گلم مامانهای مهربون دوستای عزیزم خانمهای خوش تیپ
توروخدا کمکم کنید
توی این چند ماه اخیر با کم خوری و رژیم بدون ورزش از 90 کیلو رسیدم به 80 کیلو - حالا وزنم روی 80 وایساده و کم نمیشه چکار کنم خواهش میکنم کمکککککککککککککککک
دستتون می بوسم
با شوهرم سر چاقیم اختلاف پیدا کردیم خیلی فوری فوری فوری
هر راهکاری میدونید به من کمک کنید راستی یه پسر 19 ماهه هم دارم ولی چون شاغلم فقط شبها و بعدازظهرها یه کم شیر میخوره
اگه کسی میدونه که چه جوری میتونم دورباره کم کنم و از این استپ وزن نجات پیداکنم کمک کنه خواهش میکنم
من بار نفرت را به الوهیت باطنم می سپارم ، تا رها شوم و دوست داشتنی و شاد باشم بار خود را به الوهیت باطنم می سپارم و خود با خیال آسوده زندگی می کنم . متاسفم منو ببخش مچکرم دوست دارم
منم رژیم کانادایی دارم میگیرم

دور اول طی 2 هفته 5 کیلو کم کردم و دیگه استپ شد. یعنی از 79.900 رسیدم به 75.100

میخواستم دور دوم رو بگیرم که اصلا جواب نداد.

مثل اینکه بدنم عادت کرده بود.

باید این مواقع یه شوک به بدن وارد کنی. مثلا چند روز حالت معمولی غذا بخوری و رژیم رو فراموش کنی

بعد دوباره شروع کنی

یا مثلا یه ورزش سنگین

من از دیروز دوباره رژیم رو شروع کردم خدا رو شکر از استپ خارج شدم

الان رسیدم به 74.600
عزیزم تا میتونی بعد غذات زیزه سبز بخور- چایی سبزم روزی سه لیوان. تا محل کارتم اگر میتونی پیاده برو و برگرد. کلا پیاده روی خیلیییییییییییییییی موثره مخصوصا اگر زیر لباسات نایلون ببندی که عرق کنی
یا عماد من لا عماد له.....یا حرز من لا حرز له.......یا عز من لا عز له.......یا انیس من لا انیس له.......یا معین من لا معین له...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینجوریم
10 کیلو اومدم پائین ولی الان یکساله استپ کردم،ولی شنیدم باید یک رژیم پاکسازی بگیریم یعنی بدن باید از سموم پاک بشه
البته من تو سایت دکتر کرمانی خوندم که مولتی ویتامین بخورین تا متابولیسم بدنتون رو بالا ببره.
2731
تو که کم میخوری یه کم فعالیت بدنیتو بیشتر کن تا سریعتر نتیجه بگیری
یا عماد من لا عماد له.....یا حرز من لا حرز له.......یا عز من لا عز له.......یا انیس من لا انیس له.......یا معین من لا معین له...
عزیزم به بدنت شوک وارد کن یه هفته رژیم شوک بگیر تا از حالت استپ دربیای بعد از اون یه هفته رژیم عادی خودت رو بگیر من امتحان کردم خیلی جواب میده

رویای من از قدرت اراده ام آغاز شد.

بچه ها این شوک که میگین یعنی چیکار میکنید که میگین شوک وارد کن؟؟؟؟؟؟
ممنون که جوابم دادید
اعطر جون نمیتونم اصلا وقت ورزش ندارم از صبح تا غروب توی اداره ام بعدازظهر هم که توی خونه کار و بازی با بچه و غذا پختن
وقت یه دقیقه پیاده روی هم ندرام
من بار نفرت را به الوهیت باطنم می سپارم ، تا رها شوم و دوست داشتنی و شاد باشم بار خود را به الوهیت باطنم می سپارم و خود با خیال آسوده زندگی می کنم . متاسفم منو ببخش مچکرم دوست دارم
شوک یعنی بدنت از روال عادی خارج بشه

درواقع بدنتو گول میزنی

بچه ها یه چیزی بگم

این استپ وزنی درواقع یه سیتم اخطار هست که خدای بزرگ برنامه ریزی کرده

به اینصورت که:

یکی از عوامل شکست توی رژیم خیلی هامون بوده...چیزی به اسم استاپ وزن

اینکه کاهش نداری و نمیتونی داشته باشی دلیلش زنگ خطر سلولیه که به صدا دراومده

و همه نیروها رو در حالت اماده باش قرار داده ..

هر سلول به تنهاییی یک عضو کامله ..هوشمند و آگاه .. به محض اینکه متوجه بشه که کم

کردن وزن تو وارد مرحله خطرناکی برای بدنت میشه شروع به پیام رسانی به مغز میکنه که

این بدن دچار افت داره میشه و باید کاری کرد ..

مثل پیش آگهی زلزله ..که گروه های نجات شروع به مقاوم سازی میکنن سلول های نگهبان

فعالیت خودشون رو برای مقاوم سازی و نگه داری تعادلی سطح مواد شروع میکنن ..مغز

هم بیکار نمیشینه و با ایجاد میل خوردن و بالابردن این حس انسان رو تحریک میکنه تا به

کمک سلول های نگهبان بیاد و از فرسایش بدن با خوردن جلوگیری بشه .. هر دو مکانیسم

جسمی و روانی وارد عمل میشن تاحداقل آسیب به بدن وارد بشه ..

و زمانی کاهش مجدد شروع میشه که وضعیت با مقاوم سازی به سطح با حداقل خطر رسیده

باشه .
عزیزم شرایط منم مثل شماست ..... سر کار هر 1.5 که نشستی 0.5 ساعت برو تو محوطه دور بزن بدون اینکه کسی بفهمه منم همین کارو میکنم چون خونه وقت ندارم ..... سر کار تقریبا 2 ساعت پیادهروی میکنم
انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت با چاپ مقاله 09104626460
شوک یعنی بدنت از روال عادی خارج بشه

خوب یعنی چی الان؟چیکار میکنید از روال عادی خارج میشه؟ من متوجه نمیشم
lمهدیس جون یک ساله استپ کردی
خاک بر سرم
نکنه منم این جوری بشم خیلی بد ؟؟؟؟؟؟؟؟